lek. Anna Cichoń pediatra

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Anna Cichoń

Lekarz medycyny Anna Cichoń ukończyła uczelnię medyczną w 1990 roku, uzyskując dyplom i prawo do wykonywania zawodu lekarza. Po zakończeniu studiów rozpoczęła specjalizację w dziedzinie pediatrii. W 1997 roku, po pomyślnym złożeniu egzaminu, została specjalistą pierwszego stopnia w tym zakresie.

Lek. med. Anna Cichoń stale doskonali swoje umiejętności zawodowe i pogłębia wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. A. Cichoń

Lekarz medycyny Anna Cichoń opiekuje się najmłodszymi pacjentami. Udziela porad i konsultacji w dziedzinie pediatrii zarówno w przypadku dzieci zdrowych (np. konsultacje w sprawie kalendarza szczepień), jak i chorych. Podejmuje się leczenia schorzeń występujących u najmłodszych pacjentów wywołanych różnymi czynnikami. Cechuje ją niezwykle ciepłe i serdeczne podejście do najmłodszych pacjentów.

Klinika Medyczna Wilmed

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Anna Cichoń