O specjaliście

Dr n. med. M. Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wybitnym specjalistą w zakresie implantologii. Uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskał w 2003 roku, a w 2009 roku na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie obronił dysertację doktorską „Stan zdrowia i analiza potrzeb leczniczych uzębienia oraz przyzębia u osób z zespołem nabytego upośledzenia odporności zamieszkujących województwo zachodniopomorskie” i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W roku 2010 ukończył prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem, a w 2013 roku uzyskał najwyższy światowy tytuł w zakresie implantologii stomatologicznej – „Master od Science of Oral Implantology”, również we Frankfurcie. Tytuł ten przyznawany jest najlepszym światowym implantologom, którzy mogą poszczycić się wybitną wiedzą w zakresie implantologii stomatologicznej oraz bogatym doświadczeniem w tym zakresie. Tym samym dr Koryzna dołączył do grona zaledwie piętnastu polskich implantologów, posiadających ten prestiżowy tytuł.

Osiągnięcia lekarza

Dr Koryzna jest lekarzem, dla którego najwyższe standardy przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcja pacjenta mają znaczenie priorytetowe, dlatego systematycznie podnosi swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, przede wszystkim z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Ukończył kurs „Bone management training course”, prowadzony przez dr med. dent. Mario Kirste, był uczestnikiem warsztatu praktycznego „Nowe możliwości augmentacji tkanek miękkich – procedury zastosowania matrycy kolagenowej jako alternatywa dla przeszczepów autogennych”, uczestniczył także w szkoleniu, poświęconemu zastosowaniu tlenku Cerconu w stomatologii i implantologii. Był uczestnikiem kursu „MI Minimalna Interwencja jako nowoczesne podejście do walki z próchnicą”, kongresu „1st International Congress of Innovation Jumps in Oral Implantology” oraz wykładu, poświęconego procedurom odbudowy defektów kostnych, perfekcyjnej pozycji implantu i protokołowi obciążania implantów, w ramach Maratonu Implantologii Praktycznej. Uczestniczył w licznych kursach, poświęconych protetyce stomatologicznej (m.in. „Leczenie protetyczne z zastosowaniem koron i mostów protetycznych, preparacja pod korony schodkowe”, „Zastosowanie protez overdenture – zatrzaski korzeniowe”), swoją wiedzę systematycznie poszerza także na kursach, szkoleniach i sympozjach zagranicznych, organizowanych m.in. w Tajlandii czy Niemczech.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. K. Koryzna

Dr n. med. Kacper Koryzna specjalizuje się w zabiegach z zakresu implantologii i chirurgii stomatologicznej. Przy pomocy nowoczesnych systemów implantologicznych zupełnia braki zębowe od pojedynczych zębów aż do całkowitego bezzębia, pozwalając pacjentom w sposób szybki i bezpieczny odzyskać piękny uśmiech. Oprócz wprowadzania implantów zajmuje się także przygotowaniem szczęki do zabiegu: przeprowadza zabiegi podnoszenia dna zatoki szczękowej metodą otwartą i zamkniętą, zajmuje się również sterowaną regeneracją kości oraz przeszczepami kości. Dr Koryzna wykonuje także zabiegi z zakresu protetyki i periodontologii: swoim pacjentom oferuje korony i mosty na implantach, a także pełnoceramiczne i na podbudowie złotej lub metalowej oraz szeroki wybór protez. W trosce o pełen komfort pacjentów oraz doskonałe efekty zabiegów, w trakcie swojej pracy dr Koryzna korzysta z nowoczesnego sprzętu oraz stosuje sprawdzone materiały wiodących producentów.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Kacper Koryzna, wraz z cennikiem usług.

Koryzna Clinic Stomatologia i Implantologia, Szczecin

Koryzna Clinic Stomatologia i Implantologia

Szczecin, ul. Sienna 4/1
8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  20 opinii
dr n. med. Kacper Koryzna
dr n. med. Kacper Koryzna
Umów wizytę w Koryzna Clinic Stomatologia i Implantologia:
  • Konsultacje

    Konsultacja implantologiczna
    200
  • Stomatologia


Certyfikaty

Lista 35 certyfikatów otrzymanych przez dr n. med. Kacper Koryzna, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…