Usuwanie polipów nosa Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie polipów nosa chirurgicznie, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Usuwanie polipów nosa chirurgicznie można przeprowadzić m.in. w Aldemed Centrum Medyczne w Zielonej Górze (177 km od Szczecina) w cenie 2200 zł lub w MedPolonia w Poznaniu (191 km od Szczecina) gdzie cena za usuwanie polipów nosa chirurgicznie wynosi 4050 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury usuwanie polipów nosa chirurgicznie w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 2200 zł w Aldemed Centrum Medyczne, najwyższa to 4050 zł, natomiast średni koszt to 3125 zł.

Ile kosztuje usuwanie polipów nosa chirurgicznie w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie polipów nosa chirurgicznie najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie polipów nosa chirurgicznie w innych miastach.

Więcej na temat usuwanie polipów nosa chirurgicznie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…