Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększenie punktu G kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Szczecina. Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (270 km od Szczecina) w cenie 1500 zł lub w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz w Bydgoszczy (237 km od Szczecina) gdzie cena za powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wynosi 1500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 5 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz, najwyższa to 3000 zł, natomiast średni koszt to 2125 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Chirurgia intymna zwana także ginekologią estetyczną to nowy dział w medycynie jaki w USA powołano w 2004 r. W Polsce to wciąż nowość, jednak wzrost zainteresowania zabiegami korekcji narządów płciowych w ostatnim czasie niemal o połowę sprawił, że clitoroplastyka (lifting warg sromowych), labioplastyka (powiększanie/pomniejszanie warg sromowych), hymenoplastyka czy hymenotomia (odtwarzanie i usunięcie  błony dziewiczej) stały się powszechnie realizowaną procedurą medyczną przede wszystkim w celach estetycznych. Ostatni krzyk – augmentacja punktu G – choć budzi sporo kontrowersji, dołącza do grona zabiegów nowoczesnej chirurgii kosmetycznej.  

G-shot – poprawa seksualnych doznań

Punkt rozkoszy uchodzi za jedną z najwrażliwszych stref erogennych u kobiety. Zlokalizowany na przedniej ściance pochwy, około 2-6 cm od jej przedsionka jest unerwiony i wrażliwszy na stymulację bardziej niż łechtaczka, i – jak się okazuje – nie każda kobieta go posiada lub potrafi go zlokalizować. Wyeksponowany, skutkuje mocniejszymi doznaniami seksualnymi, stąd procedura G-shot, której założeniem jest uwypuklenia punktu G poprzez ostrzykiwanie go kwasem hialuronowym lub tłuszczem pacjentki. Zabieg jego augmentacji przeprowadza specjalista ginekologii i położnictwa, dr n. med. Piotr Kolczewski w zakresie własnej praktyki EstheGyn oraz gabinetu ginekologicznego Kolmed. Jeśli jest taka konieczność, zabieg G-shot wykonuje przy okazji powiększenia i remodelingu warg sromowych większych, których procedura również opiera się na iniekcji tkanki tłuszczowej pobranej z innej okolicy ciała lub kwasu hialuronowego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, certyfikowany w uroginekologii operacyjnej, dr Kolczewski specjalizuje się w chirurgii intymnej, laseroterapii oraz małoinwazyjnych zabiegach ginekologii estetycznej. Prowadzony przez niego gabinet, działalność rozpoczął w 2000 r. i oprócz zabiegów plastycznych, realizuje doradztwo w zakresie ciąży, antykoncepcji oraz diagnostyki ginekologicznej.

W ramach procedur chirurgicznych współpracuje z AMC Art Medical Center, gdzie wykonuje m.in. zabiegi labioplastyki oraz labioredukcji przy użyciu diatermii niskotemperaturowej. Centrum, które jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce prywatnych ośrodków medycznych, realizuje usługi z zakresu m.in. chirurgii plastycznej, ogólnej oraz ginekologii estetycznej i to tu, pod kierunkiem dr Kolczewskiego zrealizujemy w ramach oferty AMC plastykę błony dziewiczej, redukcję napletka łechtaczki czy liposukcję wzgórka łonowego.

Skutki licznych porodów mogą doprowadzić do zaniku wiotkiej tkanki łącznej kanału rodnego oraz tkanki tłuszczowej, powodując atrofię punktu G i spadek jakości doznań seksualnych. Aby przywrócić fizjologiczną sprawność tej strefie, poprawić jakość współżycia i w ogóle poczucie atrakcyjności kobiecie, ginekolodzy i chirurdzy plastycy Medikliniki Szczecin oferują korekcję defektów poporodowych wraz z plastyką pochwy, warg sromowych czy leczenie NTM. Augmentacja punktu G może być jednym z nich, jako procedura uzupełniająca, w zakresie np. plastyki przedniej ściany pochwy. Zabieg wstrzyknięcia pochodnej kwasu hialuronowego pozwala na okresowe zwiększenie doznań seksualnych i w zakresie oferty ginekologii plastycznej wykonuje go specjalista ginekolog położnik, lek. Julita Wójtowicz Lejman oraz ginekolog, lek. med. Włodzimierz Tudaj. Uwydatnienie i rewitalizacja tej okolicy za pośrednictwem iniekcji trwa około 20 minut i nie wymaga rekonwalescencji, a zaletą tego zabiegu jest możliwość podjęcia współżycia w ciągu kilku godzin. Szeroka oferta specjalistycznych świadczeń medycznych od konsultacji i kwalifikacji po zabiegi operacyjne, nowoczesne wyposażenie i zaplecze diagnostyczno-rehabilitacyjne, pozwalają placówce kompleksowo realizować profesjonalną ofertę w zakresie zdrowia i urody. 

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…