Zwężanie pochwy laserem Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą zwężanie pochwy laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Zwężanie pochwy laserem można przeprowadzić m.in. w Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz w Bydgoszczy (237 km od Szczecina) w cenie 2000 zł lub w Medikor w Poznaniu (187 km od Szczecina) gdzie cena za zwężanie pochwy laserem wynosi 1500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Zwężanie pochwy laserem najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zwężanie pochwy laserem w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Medikor, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1750 zł.

Ile kosztuje zwężanie pochwy laserem w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zwężanie pochwy laserem najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny zwężanie pochwy laserem w innych miastach.

Zwężanie pochwy laserem w Szczecinie - gdzie najlepiej?

VRS (vaginal relaxation syndrome) to zespół utraty napięcia tkankowego pochwy, który dotyka panie po porodach, zwłaszcza wielokrotnych, prowadząc do spadku satysfakcji seksualnej kobiet i ich partnerów. Dolegliwość ta często towarzyszy również paniom w okresie menopauzy. Małoinwazyjne leczenie z zastosowaniem lasera powoduje ablację nabłonka, dzięki czemu proces gojenia zachodzi niezwykle szybko, powodując ujędrnienie i obkurczenie kanału pochwy w wyniku fototermicznej stymulacji odnowy kolagenu.

Laserowy remodeling ścian pochwy

Laserowy zabieg obkurczania pochwy to nowoczesna metoda, która zastępuje dotychczasowe zabiegi chirurgiczne, dając gwarancję przeprowadzenia procedury w sposób precyzyjny i bez ryzyka krwawienia. Intimalase to laserowe obkurczanie pochwy z użyciem lasera Er-YAG Fotona, który dzięki nieablacyjnemu napięciu i obkurczeniu pochwy zwiększa napięcie tkanek. Procedurę stosuje w swojej praktyce Ginmedic, dr n. med. Kazimierz Kowalski, specjalista położnictwa i ginekologii, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, certyfikowany m. in. w zakresie BTL – laserowe leczenie nietrzymania moczu i laserowe obkurczanie pochwy.

Spadek napięcia i rozluźnienie pochwy leczą także przy użyciu powyższej metody – Intimalase – ginekolodzy Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów Medicus. Procedura z użyciem lasera Er-YAG Fotona, który oddziałuje na ścianki pochwy, polega na stymulacji kolagenu w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej. Efektem jest rewitalizacja i wzrost napięcia tkanek, co poprawia doznania w trakcie stosunku. Zabieg stanowi również skuteczną profilaktykę wysiłkowego nietrzymania moczu. Zespół medyczny współtworzy lek. med. Grażyna Radomińska, specjalista ginekolog-położnik.

Zabiegi nowoczesnej ginekologii oferuje również Klinika Zawodny Estetic, gdzie atrofię okolic intymnych kobiety, rozluźnienie tkanek pochwy oraz deformacja i przerost warg sromowych leczy się energią lasera MonaLisa Touch SmartXide2 firmy Deka. Innowacyjny system laserowy CO2 jest dedykowany zabiegom ginekologicznym, m. in. modelowaniu pochwy i sromu umożliwiając odmłodzenie tego rejonu ciała, zarówno pod względem kosmetycznym, jak i funkcjonalnym. Zabiegi wykonuje specjalista ginekologii i położnictwa, lek. med. Małgorzata Jasiek-Uzar.

Gabinet ginkologiczno-położniczy & Utrasonografia ogólna Engel&Hajdasz to kolejna placówka, gdzie możemy skorzystać z zabiegów ginekologii estetycznej, wśród których, w ramach rehabilitacji po porodzie, zmian zachodzących podczas menopauzy czy leczenia problemu nietrzymania moczu wykonywane są zabiegi korygujące laserem MonaLisa Touch™. W zespole swoje usługi świadczy dr n. med. Karina Engel, specjalista II stopnia w zakresie położnictwa i ginekologii, związana z Kliniką Położnictwa i Ginekologii PUM w Szczecinie.

Z Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym na stanowisku konsultanta ds. ginekologii oraz z Centrum Medicover w Szczecinie, związana jest lek. med. Lidia Niewiadomska, specjalista ginekolog-położnik. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, certyfikowana w zakresie zabiegów laserowych rewitalizacji pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz procedur estetycznych w obrębie okolic intymnych (certyfikat BTL - zabiegi laserem Fotona), świadczy również w zakresie laserowego leczenia zmian ginekologicznych małoinwazyjny zabieg obkurczania pochwy.

Bezpieczny, bezbolesny i bezkrwawy zabieg zwężania pochwy laserem ER-YAG lub CO2 wykonamy także w Gabinecie dr n. med. Ewy Sznury, w ramach jej Prywatnej praktyki ginekologiczno–położniczej. Oprócz obkurczania pochwy, leczenia VRS w menopauzie i po porodzie, zregenerujemy tutaj również osłabione mięśnie dna miednicy w terapii nietrzymania moczu. Remodeling kolagenu w tkankach pochwy, doprowadza do ich obkurczenia, dzięki czemu pochwa staje się wyraźnie ciaśniejsza. Alternatywą dla lasera są zwężające wejście do pochwy Nici Croma.

Więcej na temat zwężanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…