Leczenie endometriozy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje endometriozy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Leczenie i operacje endometriozy można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (253 km od Szczecina) w cenie 2500 zł lub w Urofem Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (193 km od Szczecina) gdzie cena za leczenie i operacje endometriozy wynosi 6500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 13500 zł (leczenie endometriozy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje endometriozy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje endometriozy w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…