Leczenie endometriozy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje endometriozy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Szczecina. Leczenie i operacje endometriozy można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (253 km od Szczecina) w cenie 2500 zł lub w Urofem Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (193 km od Szczecina) gdzie cena za leczenie i operacje endometriozy wynosi 9500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za leczenie endometriozy w bliźnie po cesarskim cięciu natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 20000 zł (leczenie endometriozy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje endometriozy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje endometriozy najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje endometriozy w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…