Usuwanie mięśniaków macicy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje mięśniaków macicy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Leczenie i operacje mięśniaków macicy można przeprowadzić m.in. w Urofem Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (193 km od Szczecina) w cenie 13500 zł lub w MedPolonia w Poznaniu (191 km od Szczecina) gdzie cena za leczenie i operacje mięśniaków macicy wynosi 7475 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 7475 zł za usunięcie mięśniaków macicy chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 16500 zł (usunięcie mięśniaków macicy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje mięśniaków macicy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje mięśniaków macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje mięśniaków macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…