Usuwanie mięśniaków macicy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje mięśniaków macicy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Szczecina. Leczenie i operacje mięśniaków macicy można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) w cenie 4600 zł lub w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (225 km od Szczecina) gdzie cena za leczenie i operacje mięśniaków macicy wynosi 3500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za usunięcie mięśniaków macicy laparoskopowo natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 10500 zł (usunięcie mięśniaków macicy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje mięśniaków macicy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje mięśniaków macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje mięśniaków macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…