Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w MedPolonia w Poznaniu (191 km od Szczecina) w cenie 23000 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 22000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 22000 zł w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska, najwyższa to 23000 zł, natomiast średni koszt to 22500 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…