Plastyka pochwy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą plastyka pochwy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Szczecina. Plastyka pochwy można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (253 km od Szczecina) w cenie 2900 zł lub w Medi Art Clinic w Poznaniu (190 km od Szczecina) gdzie cena za plastyka pochwy wynosi 8000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Plastyka pochwy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka pochwy w 3 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 2900 zł w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS, najwyższa to 10500 zł, natomiast średni koszt to 7133 zł.

Ile kosztuje plastyka pochwy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka pochwy najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka pochwy w innych miastach.

Plastyka pochwy w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS Gabinet zabiegowy w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

Na plastykę pochwy decydują się kobiety po porodach naturalnych, u których doszło do rozciągnięcia pochwy a także pęknięcia krocza (90% kobiet). Często kobiety odczuwają obniżoną satysfakcje seksualną, co wpływa na ich samopoczucie. Jednym sposobem zwężenia pochwy po porodzie jest ingerencja lekarska - zabieg chirurgiczny lub laserowy.

Na plastykę pochwy do Szczecina

W Gabinecie GinMedic można umówić się na operacją plastyczną pochwy, która zawiera plastykę przedniej ściany pochwy, plastykę tylnej ściany oraz plastykę krocza. Ponadto lekarz wykonuje tutaj także laserowe obkurczanie pochwy - Intimilase za pomocą urządzenia laserowego Er-YAG Fotona. Lekarzem tym jest dr n. med. Kazimierz Kowalski, specjalista położnictwa i ginekologii od 2012 roku, który posiada certyfikaty z odbytych szkoleń z zakresu ginekologii, m.in. za udział w kursie z zakresu "Laserowego leczenia nietrzymania moczu oraz ujędrniania waginy laserem Fotona", w którym uczestniczył w 2013 roku w Warszawie. 

Na zabieg poprawiający elastyczność pochwy można się także umówić do Kliniki Chirurgii Plastycznej MediConsult. Tutaj z różnych zabiegów chirurgii plastycznej kobieta może wybrać te z zakresu ginekologii estetycznej, dotyczący tylnej ściany pochwy oraz krocza, przedniej ściany pochwy oraz zabieg łączący - przednia i tylna ściana pochwy oraz krocze. Wykonywane są również zabiegi labioplastyki. Lekarzem operującym pacjentki jest dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 2985 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1991 roku). Posiada on szerokie doświadczenie zawodowe z chirurgii plastycznej, zdobyte nie tylko w kraju ale także za granicą w Brazylii, Austrii, Francji czy Hiszpanii. 

Centrum Narodzin Mamma zaprasza na zabiegi ginekologii plastycznej i estetycznej, wśród których można wybrać waginoplastykę, poporodową plastykę pochwy jak również: poporodową plastykę krocza, plastykę przedsionka pochwy oraz plastykę warg sromowych większych i mniejszych. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Wojciech Kałużyński, specjalista położnictwa i ginekologii (II stopnia od 1981 roku), który posiada bogate doświadczenie ginekologiczne, zdobyte m.in. na  Oddziale Ginekologiczno-Położniczym 109. Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Szczecinie (lata 1991-2006) oraz w Klinice Patologii Ciąży i Porodu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w latach 1975-1982.

W Przychodni Kolmed oferowane są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, tj. plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy a także labioplastyka i labioredukcja, powiększanie i modelowanie warg sromowych większych czy zabiegi odtwarzające błonę dziewiczą. Ponadto wykorzystywane są tutaj także lasery do zwiększenia elastyczności pochwy (np. laser frakcyjny CO2 Edge ONE). Pacjentkami z tego zakresu zajmuje się dr Piotr Kolczewski, specjalista położnictwa i ginekologii, który z tego zakresu odbył wiele praktyk w Polsce (np. na Oddziale Ginekologii i Położnictwa 109. Szpitala Wojskowego w Szczecinie - lata 2010-2013) oraz szkoleń zagranicznych np. w Berlinie, Pradze czy Toronto.

W Prywatnym Centrum Chirurgii Plastycznej i Estetycznej Aesthetic Med wykonywane są m.in. zabiegi z ginekologii estetycznej. Pacjentka może poddać się tutaj nie tylko operacjom korekcyjnym pochwy, ale także operacjom plastycznym warg sromowych, operacjom plastycznym korcza, plastyce błony dziewiczej czy liposukcji wzgórka łonowego. Takie i inne zabiegi wykonuje dr n. med. Mariusz Zarzycki, ginekolog i położnik (I stopnia od 1989 roku oraz II stopnia od 1992 roku), który swoje doświadczenie zdobywał  w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym Szpitala Miejskiego w Szczecinie oraz w Klinice Medycyny Matczyno-Płodowej Pomorskiej Akademii Medycznej.

W Klinice Położnictwa i Ginekologii mieszczącej się w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym oferowana jest ginekologia operacyjna. Z jej zakresu lekarze przeprowadzają operacje plastyczne pochwy i krocza z użyciem siatek monofilamentowych a także przezpochwowe usunięcia macicy, operacje na szyjce macicy, leczenie operacyjne nietrzymania moczu czy operacje przezbrzuszne macicy. Do kadry specjalistów należy tutaj dr n. med. Karina Engel, specjalista ginekologii i położnictwa I stopnia od 2000 roku oraz II stopnia od 2006 roku, która tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w roku 2000.

 

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Więcej na temat plastyka pochwy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…