Przeszczep włosów Szczecin i okolice

Masz problem z łysieniem i marzysz o odzyskaniu dawnej gęstości włosów? Zdecyduj się na ich przeszczep! Poniżej znajdziesz listę 0 klinik w Szczecinie, które mają ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z profilami lekarzy i cennikami, aby wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na konsultację u specjalisty!

Filtruj wyniki:

Zabiegi przeszczepiania włosów w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zabiegi przeszczepiania włosów wykonywane są w celu usunięcia skutków łysienia u mężczyzn i kobiet. Procedura polega na pobraniu mieszków włosowych (tzw. graftów) z części potylicznej głowy, a następnie umieszczeniu ich w mikroskopijnych nacięciach na obszarze łysienia. W przypadku pacjentów, u których występuje niedostateczna ilość graftów w obrębie skóry głowy, mieszki włosowe można pobrać z innych owłosionych części ciała, np. z brody czy klatki piersiowej.

Przeszczep włosów w Szczecinie

Zabiegowe uzupełnianie włosów ma w swojej ofercie klinika Olmedica, która dołączyła do naszego serwisu pod koniec 2018 roku. W placówce przeprowadzana jest implantacja włosów Biofibre®. Ta nowoczesna metoda zagęszczania włosów naturalnych za pomocą sztucznych, biozgodnych włosów, może być stosowana u pacjentów z łysieniem androgenowym i plackowatym. Wykorzystuje się ją także do uzupełniania włosów w obrębie blizn, a także przypadku pacjentów z problemem utraty gęstości włosów. W placówce wykonywana jest również mezoterapia owłosionej skóry głowy koktajlami regeneracyjnymi.

Gdzie jeszcze na zabieg? 

Pacjenci z problemem łysienia, chcący odtworzyć włosy z pomocą ich transplantacji, mogą udać się do Kliniki Zawodny Estetic. Przeszczep włosów w Klinice odbywa się z wykorzystaniem techniki SAFER (Suction Assisted Follicular Extraction and Reimplantation), umożliwiającej bardzo precyzyjne pobieranie włosów wraz z cebulkami i obniżającej ryzyko uszkodzenia graftów. Mieszki włosowe do przeszczepu pobierane są za pomocą nowoczesnego urządzenia elektropneumatycznego firmy Medicamat, co znacznie skraca czas trwania całej procedury.

Pozostałe szczecińskie placówki

Także szczecińskie Centrum Medyczne Hipokrates ma w swojej ofercie zabiegi transplantacji włosów – procedura wykonywana jest tu techniką SAFER. Placówka oferuje transplantacje włosów u mężczyzn i kobiet z łysieniem o różnej etiologii, rekonstrukcję owłosienia po urazach, operacjach i oparzeniach, a także uzupełnianie owłosienia w rejonie brwi, rzęs, brody oraz wąsów. W Centrum, w leczeniu problemu nadmiernego wypadania włosów stosowane są też techniki medycyny estetycznej, w tym mezoterapia igłowa skóry głowy, zabiegi Regeneris oraz fototerapia.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Szczecinie?

Za implantację włosów Biofibre® w Szczecinie zapłacimy od 2 do nawet 14 tys. złotych. Wszystko zależy od liczby zużytych podczas procedury włosów. Przykładowo, zabieg z wykorzystaniem 600 włosów kosztuje 6000 zł.