Przeszczep włosów Szczecin i okolice

Masz problem z łysieniem i marzysz o odzyskaniu dawnej gęstości włosów? Zdecyduj się na ich przeszczep! Poniżej znajdziesz listę 2 klinik w Szczecinie, które mają ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z profilami lekarzy i cennikami, aby wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na konsultację u specjalisty!

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą zabiegi przeszczepiania włosów, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Zabiegi przeszczepiania włosów można przeprowadzić m.in. w Stadmedica Centrum Medyczne w Bydgoszczy (225 km od Szczecina) w cenie 2600 zł lub w Medi Art Clinic w Poznaniu (190 km od Szczecina). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Zabiegi przeszczepiania włosów najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi przeszczepiania włosów najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2600 zł za przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 2600 zł (przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet).

Ile kosztuje zabiegi przeszczepiania włosów w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi przeszczepiania włosów najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi przeszczepiania włosów najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn
  Bydgoszcz, Nakielska 327(232 km od Szczecina)

  od 2600 zł
  do 2600 zł

 • Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet
  Bydgoszcz, Nakielska 327(232 km od Szczecina)

  od 2600 zł
  do 2600 zł

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi przeszczepiania włosów w innych miastach.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zabiegi przeszczepiania włosów wykonywane są w celu usunięcia skutków łysienia u mężczyzn i kobiet. Procedura polega na pobraniu mieszków włosowych (tzw. graftów) z części potylicznej głowy, a następnie umieszczeniu ich w mikroskopijnych nacięciach na obszarze łysienia. W przypadku pacjentów, u których występuje niedostateczna ilość graftów w obrębie skóry głowy, mieszki włosowe można pobrać z innych owłosionych części ciała, np. z brody czy klatki piersiowej.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Przeszczep włosów w Szczecinie

Zabiegowe uzupełnianie włosów ma w swojej ofercie klinika Olmedica, która dołączyła do naszego serwisu pod koniec 2018 roku. W placówce przeprowadzana jest implantacja włosów Biofibre®. Ta nowoczesna metoda zagęszczania włosów naturalnych za pomocą sztucznych, biozgodnych włosów, może być stosowana u pacjentów z łysieniem androgenowym i plackowatym. Wykorzystuje się ją także do uzupełniania włosów w obrębie blizn, a także przypadku pacjentów z problemem utraty gęstości włosów. W placówce wykonywana jest również mezoterapia owłosionej skóry głowy koktajlami regeneracyjnymi.

Gdzie jeszcze na zabieg? 

Pacjenci z problemem łysienia, chcący odtworzyć włosy z pomocą ich transplantacji, mogą udać się do Kliniki Zawodny Estetic. Przeszczep włosów w Klinice odbywa się z wykorzystaniem techniki SAFER (Suction Assisted Follicular Extraction and Reimplantation), umożliwiającej bardzo precyzyjne pobieranie włosów wraz z cebulkami i obniżającej ryzyko uszkodzenia graftów. Mieszki włosowe do przeszczepu pobierane są za pomocą nowoczesnego urządzenia elektropneumatycznego firmy Medicamat, co znacznie skraca czas trwania całej procedury.

Pozostałe szczecińskie placówki

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Także szczecińskie Centrum Medyczne Hipokrates ma w swojej ofercie zabiegi transplantacji włosów – procedura wykonywana jest tu techniką SAFER. Placówka oferuje transplantacje włosów u mężczyzn i kobiet z łysieniem o różnej etiologii, rekonstrukcję owłosienia po urazach, operacjach i oparzeniach, a także uzupełnianie owłosienia w rejonie brwi, rzęs, brody oraz wąsów. W Centrum, w leczeniu problemu nadmiernego wypadania włosów stosowane są też techniki medycyny estetycznej, w tym mezoterapia igłowa skóry głowy, zabiegi Regeneris oraz fototerapia.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Szczecinie?

Za implantację włosów Biofibre® w Szczecinie zapłacimy od 2 do nawet 14 tys. złotych. Wszystko zależy od liczby zużytych podczas procedury włosów. Przykładowo, zabieg z wykorzystaniem 600 włosów kosztuje 6000 zł.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…