Przeszczep włosów Szczecin i okolice

Masz problem z łysieniem i marzysz o odzyskaniu dawnej gęstości włosów? Zdecyduj się na ich przeszczep! Poniżej znajdziesz listę 1 klinik w Szczecinie, które mają ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z profilami lekarzy i cennikami, aby wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na konsultację u specjalisty!

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą zabiegi przeszczepiania włosów, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Szczecina. Zabiegi przeszczepiania włosów można przeprowadzić m.in. w Medi Art Clinic w Poznaniu (190 km od Szczecina) w cenie 10 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Zabiegi przeszczepiania włosów w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zabiegi przeszczepiania włosów wykonywane są w celu usunięcia skutków łysienia u mężczyzn i kobiet. Procedura polega na pobraniu mieszków włosowych (tzw. graftów) z części potylicznej głowy, a następnie umieszczeniu ich w mikroskopijnych nacięciach na obszarze łysienia. W przypadku pacjentów, u których występuje niedostateczna ilość graftów w obrębie skóry głowy, mieszki włosowe można pobrać z innych owłosionych części ciała, np. z brody czy klatki piersiowej.

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Przeszczep włosów w Szczecinie

Zabiegowe uzupełnianie włosów ma w swojej ofercie klinika Olmedica, która dołączyła do naszego serwisu pod koniec 2018 roku. W placówce przeprowadzana jest implantacja włosów Biofibre®. Ta nowoczesna metoda zagęszczania włosów naturalnych za pomocą sztucznych, biozgodnych włosów, może być stosowana u pacjentów z łysieniem androgenowym i plackowatym. Wykorzystuje się ją także do uzupełniania włosów w obrębie blizn, a także przypadku pacjentów z problemem utraty gęstości włosów. W placówce wykonywana jest również mezoterapia owłosionej skóry głowy koktajlami regeneracyjnymi.

Gdzie jeszcze na zabieg? 

Pacjenci z problemem łysienia, chcący odtworzyć włosy z pomocą ich transplantacji, mogą udać się do Kliniki Zawodny Estetic. Przeszczep włosów w Klinice odbywa się z wykorzystaniem techniki SAFER (Suction Assisted Follicular Extraction and Reimplantation), umożliwiającej bardzo precyzyjne pobieranie włosów wraz z cebulkami i obniżającej ryzyko uszkodzenia graftów. Mieszki włosowe do przeszczepu pobierane są za pomocą nowoczesnego urządzenia elektropneumatycznego firmy Medicamat, co znacznie skraca czas trwania całej procedury.

Pozostałe szczecińskie placówki

Kadra w Medi Art Clinic Kadra w Medi Art Clinic

Także szczecińskie Centrum Medyczne Hipokrates ma w swojej ofercie zabiegi transplantacji włosów – procedura wykonywana jest tu techniką SAFER. Placówka oferuje transplantacje włosów u mężczyzn i kobiet z łysieniem o różnej etiologii, rekonstrukcję owłosienia po urazach, operacjach i oparzeniach, a także uzupełnianie owłosienia w rejonie brwi, rzęs, brody oraz wąsów. W Centrum, w leczeniu problemu nadmiernego wypadania włosów stosowane są też techniki medycyny estetycznej, w tym mezoterapia igłowa skóry głowy, zabiegi Regeneris oraz fototerapia.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Szczecinie?

Za implantację włosów Biofibre® w Szczecinie zapłacimy od 2 do nawet 14 tys. złotych. Wszystko zależy od liczby zużytych podczas procedury włosów. Przykładowo, zabieg z wykorzystaniem 600 włosów kosztuje 6000 zł.

Więcej na temat zabiegi przeszczepiania włosów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…