Leczenie nadżerek szyjki macicy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nadżerek szyjki macicy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Leczenie nadżerek szyjki macicy można przeprowadzić m.in. w Urofem Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (193 km od Szczecina) w cenie 500 zł lub w Omega Medical Clinics w Bydgoszczy (237 km od Szczecina) gdzie cena za leczenie nadżerek szyjki macicy wynosi 350 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 350 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy chemicznie natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 3900 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy chirurgicznie).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy