Leczenie nadżerek szyjki macicy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nadżerek szyjki macicy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Szczecina. Leczenie nadżerek szyjki macicy można przeprowadzić m.in. w Urofem Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (193 km od Szczecina) w cenie 4900 zł lub w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne w Poznaniu (191 km od Szczecina) gdzie cena za leczenie nadżerek szyjki macicy wynosi 450 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 300 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy chemicznie natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 4900 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy chirurgicznie).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…