Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Medimel

10 / 10

Leczenie stulejki chirurgiczne Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 1100 zł w LUX MED Szczecin, najwyższa to 3500 zł, natomiast średni koszt to 2300 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Szczecin placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Stulejką nazywamy zwężenie napletka uniemożliwiające mężczyźnie jego bezbolesne ściągnięcie. W niektórych sytuacjach można go odprowadzić, jednak powoduje to ból w trakcie erekcji oraz ucisk. U mężczyzny dotkniętego problemem pełnej stulejki napletek zakrywa żołądź w całości, z kolei przy częściowej stulejce możliwe jest odsłonięcie jedynie jej fragmentu. Schorzenie można podzielić na wrodzone (występujące od wieku niemowlęcego) i nabyte, będące wynikiem chorób napletka i wywołanych w ich rezultacie zwężeń napletka.

Skutecznym sposobem pozbycia się dolegliwości jest zabieg chirurgiczny. W zależności od stopnia zaawansowania stulejki chirurg podejmuje decyzję o usunięciu całości bądź części napletka. Operację wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a na jej zakończenie zakłada się szwy rozpuszczalne. Przez ok. miesiąc pacjent powinien unikać współżycia i stosować zalecone przez lekarza preparaty.

Urolog w Szczecinie

Stulejka jest schorzeniem bardziej powszechnym, niż może się to wydawać. Lekarze zajmujący się jej leczeniem prowadzą swoje praktyki zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Wielu uznanych specjalistów przyjmuje pacjentów w Szczecinie, a jednym z nich jest dr n. med Ryszard Derleta (Gabinet Urologiczny dr n. med. Ryszard Derleta), chirurg ogólny i urolog, który doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Urologii w Niemczech. Przeprowadza operacyjne leczenie stulejki, a także zabiegi obrzezania, korekcję krótkiego wędzidełka oraz niechirurgiczne leczenie wodniaka jądra. Wśród oferowanych przez niego usług znajduje się również usuwanie kłykcin kończystych i leczenie brodawek narządów płciowych. Podczas wykonywania procedur posługuje się nowoczesnym laserem.

Kolejnym szczecińskim urologiem jest lek. med. Igor Frulenko (Gabinet urologiczny specjalista urolog chirurg Igor Frulenko). Oferuje pacjentom pełen zakres diagnostyki i leczenia chorób układu moczowo-płciowego zarówno dorosłych, jak i dzieci. Mężczyznom ze stulejką proponuje zabieg plastyki napletka z zachowaniem napletka oraz operację obrzezania. W przypadku małoletnich pacjentów zazwyczaj przeprowadza zabieg poszerzenia napletka w znieczuleniu ogólnym.

Dr n. med. Piotr Petrasz to specjalista urologii ze szczecińskiego Centrum Medycznego Gold Med. Operacja stulejki, podobnie jak plastyka krótkiego wędzidełka, należy do drobnych zabiegów chirurgicznych wykonanych przez lekarza w trybie jednodniowym. Na konsultacje kwalifikujące do operacji pacjenci doktora zgłaszają się do Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalista zajmuje się również diagnostyką USG układu moczowego i męskich narządów płciowych, leczeniem zaburzeń wzwodu oraz kamicy moczowej.

Chirurgiczne leczenie stulejki

Mężczyźni poszukujący lekarza, który doskonalił się w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach, powinni wziąć pod uwagę ofertę szczecińskich Gabinetów lekarskich ARTIMED. Leczeniem stulejki zajmuje się w nich lek. med. Artur Smogór, urolog i chirurg ogólny. Jako pierwszy specjalista w Szczecinie został posiadaczem prestiżowego tytułu Fellow of European Board of Urology (FEBU).

Stulejkę operuje się również w ośrodku Uromedex – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie, założonym w 1994 roku przez dwóch urologów: doktora Jana Mickiewicza i doktora Wojciecha Bychawskiego. Placówka była jednym z pierwszych w regionie Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej zarejestrowanych przez Wojewodę Szczecińskiego. Początkowo świadczyła pacjentom wyłącznie usługi lekarsko-diagnostyczne o profilu urologicznym, lecz w miarę rozwoju ośrodka zakres oferowanych zabiegów znacznie się zwiększył – głównie dzięki nawiązaniu współpracy z doświadczonymi klinicystami będącymi pracownikami Pomorskiej Akademii Medycznej.

Kolejna placówka to Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów MEDICUS. Funkcjonuje na szczecińskim rynku medycznym od 1952 roku, stopniowo rozszerzając ofertę o kolejne innowacyjne zabiegi typu laserowe obkurczanie pochwy (Intimalase) czy laseroterapię wysiłkowego nietrzymania moczu (Incontilase). Zespół medyczny ośrodka wykonuje zabiegi chirurgiczne jednego dnia, m.in. operacje przepuklin i stulejek, a także szereg procedur z zastosowaniem lasera i kriochirurgii. Spółdzielnią od wielu lat kieruje lek med. Stanisław Nowak, uhonorowany przez Krajową Radę Spółdzielczości tytułem „Menadżer-Spółdzielca 2010”.

Mężczyźni, którzy chcą pozbyć się dolegliwości bólowych i dyskomfortu związnego ze stulejką mogą udać się na konsultację do Gabinetów Lekarskich „Dr Machoy”. Pacjentów przyjmuje w nich dr n. med. Piotr Machoy, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego (od 1990 roku) oraz European Association of Urology (od 2001 roku). W 2008 roku objął stanowisko zastępcy ordynatora Oddziału Urologii, przeniesionego wraz ze Szpitalem Miejskim do Szpitala „Zdroje”. Dr Machoy pracuje w nim do chwili obecnej.

 

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…