Usunięcie macicy Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą usunięcie macicy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Usunięcie macicy można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) w cenie 4600 zł lub w Urofem Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (193 km od Szczecina) gdzie cena za usunięcie macicy wynosi 9500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Usunięcie macicy najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usunięcie macicy najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 4600 zł za usunięcie macicy drogą brzuszną natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 11500 zł (usunięcie macicy laparoskopowo).

Ile kosztuje usunięcie macicy w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usunięcie macicy najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usunięcie macicy najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny usunięcie macicy w innych miastach.

Więcej na temat usunięcie macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…