Lekarze wykonujący obrzezanie w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa obrzezanie w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Medimel

10 / 10

Obrzezanie Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1800 zł za obrzezanie częściowe natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 3500 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zabieg obrzezania polega na całościowym lub częściowym usunięciu napletka. Zwykle wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Przed zabiegiem lekarz rozważa technikę usunięcia napletka, np. obrzezanie high & tight lub low & loose (zależne od miejsca nacięcia i ilości pozostawionej skóry napletka). Najczęściej poddają się jemu pacjenci z problemem stulejki, będącej przyczyną chronicznych zapaleń w obrębie prącia. Czasem konieczne jest usunięcie wędzidełka. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących trybu życia w pierwszych tygodniach po obrzezaniu. Nie ma konieczności zdejmowania szwów, ponieważ do cyrkumzycji stosowane są szwy wchłanialne. 

Gdzie w Szczecinie można się obrzezać

W szczecińskim gabinecie urologicznym dr n.med. Ryszard Derleta można zapisać się na zabieg obrzezania w przypadku zbyt długiego napletka. Dr Ryszard Derleta, który jest chirurgiem i urologiem z doświadczeniem zdobytym w niemieckiej klinice urologii, operuje tu za krótkie wędzidełko metodą laserową. Lekarz usuwa również kłykciny kończyste okolic intymnych. W gabinecie można wykonać badanie USG jąder i zbadać przyczyny zaburzeń erekcji.

Cyrkumcyzja jest w ofercie Gabinetów Lekarskich Artimed, gdzie urolog Artur Smogór, który zdał Europejski egzamin specjalizacyjny z urologii i otrzymał tytuł Fellow of European Board of Urology, wykonuje drobne zabiegi typu plastyka napletka i leczenie chirurgiczne zlepów żołędziowo-napletkowych. Poradnia dysponuje aparatem USG Logiq Book XP, które jest przydatny m.in. w diagnostyce zapalenia jąder i najądrzy.

Urolog dr n.med. Piotr Petrasz z centrum medycznego Gold Med oferuje operację stulejki nabytej. Lekarz konsultuje także pacjentów przed większymi zabiegami urologicznymi, np. ultradźwiękowe rozbijanie kamieni nerkowych metodą ESWL. W Gold Med jest możliwa diagnostyka ultrasonograficzna żylaków powrózka nasiennego.

Zabieg obrzezania całkowitego polegający na usunięciu całego napletka wykonuje urolog i chirurg Igor Frulenko w prywatnym gabinecie urologicznym w Szczecinie. Lekarz poszerza swoją wiedzą poprzez uczestnictwo w medycznych konferencjach i kursach, np. w 42 Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego, który miał miejsce w 2012 roku. W gabinecie można jeszcze umówić się na endoskopowe nacięcie zwężenia cewki, tzw. uretrotomia optyczna oraz na Implantację protezy jądra.

Lekarze w szczecińskiej klinice chirurgii plastycznej Mediklinika wykonują zabieg obrzezania u mężczyzn z nawracającym zapaleniem związanym ze stulejką lub ze zbyt długim napletkiem. Pracuje tu dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek, który jest jednocześnie chirurgiem i urologiem z wielkim doświadczeniem zawodowym zdobytym m.in. podczas stażu w duńskiej klinice uniwersyteckiej w Kopenhadze i w Klinice Urologii w Anglii. Lekarz wykonuje w Mediklinice laparoskopowe operacje żylaków powrozka nasiennego i usuwa guzy zlokalizowane w mosznie.

Plastyka napletka i wędzidełka jest w ofercie prywatnego gabinetu urologicznego Urolog, w którym drobne zabiegi chirurgiczno-urologiczne wykonuje dr n.med. Jerzy Świtała - lekarz ze specjalizacją z urologii i z chirurgii. W gabinecie leczy on choroby prostaty, które diagnozuje podczas przezodbytniczej biopsji gruczołu krokowego pod kontrolą USG.

W Gabinetach Lekarskich i Stomatologicznych Ambert Dent-Med w Szczecinie dr n. med.  Marek Rybkiewicz, który jest specjalistą z zakresu chirurgii dziecięcej, przeprowadza chirurgiczne zabiegi naprawcze przy zwężeniach i zroś›nięciach napletka z żoł‚ę™dzią… prą…cia u chłopców. Chirurdzy z gabinetu Amber Dent-Med konsultują dzieci z wrodzonymi wadami układu moczowo-płciowego, np. spodziectwo i skręty jąder.

Pacjenci szukali zabiegu obrzezanie w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…