Obrzezanie Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą obrzezanie, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 7 innych klinik z okolicy Szczecina. Obrzezanie można przeprowadzić m.in. w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (270 km od Szczecina) w cenie 2000 zł lub w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Żnin (203 km od Szczecina) gdzie cena za obrzezanie wynosi 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Obrzezanie najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą obrzezanie najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za obrzezanie całkowite natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 4500 zł (obrzezanie całkowite).

Ile kosztuje obrzezanie w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi obrzezanie najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen obrzezanie najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny obrzezanie w innych miastach.

Obrzezanie w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zabieg obrzezania polega na całościowym lub częściowym usunięciu napletka. Zwykle wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Przed zabiegiem lekarz rozważa technikę usunięcia napletka, np. obrzezanie high & tight lub low & loose (zależne od miejsca nacięcia i ilości pozostawionej skóry napletka). Najczęściej poddają się jemu pacjenci z problemem stulejki, będącej przyczyną chronicznych zapaleń w obrębie prącia. Czasem konieczne jest usunięcie wędzidełka. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących trybu życia w pierwszych tygodniach po obrzezaniu. Nie ma konieczności zdejmowania szwów, ponieważ do cyrkumzycji stosowane są szwy wchłanialne. 

Gdzie w Szczecinie można się obrzezać

W szczecińskim gabinecie urologicznym dr n.med. Ryszard Derleta można zapisać się na zabieg obrzezania w przypadku zbyt długiego napletka. Dr Ryszard Derleta, który jest chirurgiem i urologiem z doświadczeniem zdobytym w niemieckiej klinice urologii, operuje tu za krótkie wędzidełko metodą laserową. Lekarz usuwa również kłykciny kończyste okolic intymnych. W gabinecie można wykonać badanie USG jąder i zbadać przyczyny zaburzeń erekcji.

Cyrkumcyzja jest w ofercie Gabinetów Lekarskich Artimed, gdzie urolog Artur Smogór, który zdał Europejski egzamin specjalizacyjny z urologii i otrzymał tytuł Fellow of European Board of Urology, wykonuje drobne zabiegi typu plastyka napletka i leczenie chirurgiczne zlepów żołędziowo-napletkowych. Poradnia dysponuje aparatem USG Logiq Book XP, które jest przydatny m.in. w diagnostyce zapalenia jąder i najądrzy.

Urolog dr n.med. Piotr Petrasz z centrum medycznego Gold Med oferuje operację stulejki nabytej. Lekarz konsultuje także pacjentów przed większymi zabiegami urologicznymi, np. ultradźwiękowe rozbijanie kamieni nerkowych metodą ESWL. W Gold Med jest możliwa diagnostyka ultrasonograficzna żylaków powrózka nasiennego.

Zabieg obrzezania całkowitego polegający na usunięciu całego napletka wykonuje urolog i chirurg Igor Frulenko w prywatnym gabinecie urologicznym w Szczecinie. Lekarz poszerza swoją wiedzą poprzez uczestnictwo w medycznych konferencjach i kursach, np. w 42 Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Urologicznego, który miał miejsce w 2012 roku. W gabinecie można jeszcze umówić się na endoskopowe nacięcie zwężenia cewki, tzw. uretrotomia optyczna oraz na Implantację protezy jądra.

Lekarze w szczecińskiej klinice chirurgii plastycznej Mediklinika wykonują zabieg obrzezania u mężczyzn z nawracającym zapaleniem związanym ze stulejką lub ze zbyt długim napletkiem. Pracuje tu dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek, który jest jednocześnie chirurgiem i urologiem z wielkim doświadczeniem zawodowym zdobytym m.in. podczas stażu w duńskiej klinice uniwersyteckiej w Kopenhadze i w Klinice Urologii w Anglii. Lekarz wykonuje w Mediklinice laparoskopowe operacje żylaków powrozka nasiennego i usuwa guzy zlokalizowane w mosznie.

Plastyka napletka i wędzidełka jest w ofercie prywatnego gabinetu urologicznego Urolog, w którym drobne zabiegi chirurgiczno-urologiczne wykonuje dr n.med. Jerzy Świtała - lekarz ze specjalizacją z urologii i z chirurgii. W gabinecie leczy on choroby prostaty, które diagnozuje podczas przezodbytniczej biopsji gruczołu krokowego pod kontrolą USG.

W Gabinetach Lekarskich i Stomatologicznych Ambert Dent-Med w Szczecinie dr n. med.  Marek Rybkiewicz, który jest specjalistą z zakresu chirurgii dziecięcej, przeprowadza chirurgiczne zabiegi naprawcze przy zwężeniach i zroś›nięciach napletka z żoł‚ę™dzią… prą…cia u chłopców. Chirurdzy z gabinetu Amber Dent-Med konsultują dzieci z wrodzonymi wadami układu moczowo-płciowego, np. spodziectwo i skręty jąder.

Więcej na temat obrzezanie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…