Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Szczecina. Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (270 km od Szczecina) w cenie 2500 zł lub w Flosmed w Poznaniu (190 km od Szczecina) gdzie cena za powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym wynosi 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja antykoncepcyjna 
    75 zł taniej!

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w 5 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 800 zł w Flosmed, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1960 zł.

Ile kosztuje powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 35 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…