Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową Szczecin

Klinika Beauty

Szczecin, ul. Zielonogórska 31
 • Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek... 550 zł
 • Uśmiech dziąsłowy - likwidacja toksyną botulinową 550 zł
 • Żuchwa - wygładzenie zarysu toksyną botulinową 1500 zł
 • Całe czoło (lwia zmarszczka oraz linie poziome) - usuwanie z... 550 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • bonding zębów
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Beauty Group

Szczecin, ul. Wojciechowskiego 7
9,3 / 10  •  Znakomita  •  249 opinii
 • Usuwanie zmarszczek botoksem 1000 zł
 • Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek... 600 zł
 • Całe czoło (lwia zmarszczka oraz linie poziome) - usuwanie z... 1000 zł
 • Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową 600 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 300 zł

Usuwanie zmarszczek botoksem Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek botoksem w Szczecinie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 550 zł za uśmiech dziąsłowy - likwidacja toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 1500 zł (żuchwa - wygładzenie zarysu toksyną botulinową).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek botoksem w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek botoksem w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek botoksem w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 56 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek botoksem w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek botoksem w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Biochemiczny mechanizm działania botuliny (toksyny botulinowej) polega na zahamowaniu uwalniania acetylocholiny, czego efektem jest blokada przewodzenia bodźców nerwowych do mięśni, wywołując częściowe lub całkowite ich rozluźnienie, a w konsekwencji brak marszczenia skóry. Korekcja zmarszczek następuje stopniowo, przynosząc pierwsze efekty w ciągu kilku dni od iniekcji. Pełny rezultat działania toksyny widoczny jest po upływie około dwóch tygodni.

Nieoperacyjny lifting twarzy

Największą sztuką jest usunąć powierzchniowe zmarszczki, natomiast pozostawić mimikę czoła – zauważa lek. med. Ilona Osadowska, chirurg, przyznając, że technicznie prosty zabieg z użyciem botuliny jest jednym z trudniejszych, gdyż wymaga od operatora doświadczenia oraz poczucia estetyki. W swojej praktyce stosuje dwa produkty toksyny botulinowej: Botox i Azzalure, wykorzystując jej działanie w kilku celach. Oprócz wygładzania zmarszczek twarzy, modelowania linii brwi czy podniesienia kącików ust, toksynę botulinową stosuje również w terapii nadpotliwości pach, dłoni i stóp. 

Chcąc się pozbyć zmarszczek mimicznych, z zabiegów toksyną botulinową możemy skorzystać w Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica, gdzie stosowane są trzy preparaty: Botox i Vistabel firmy Allergan oraz Azzalure firmy Galderma. Produkowane laboratoryjnie z wyizolowanych szczepów bakterii, oczyszczane i pakowane próżniowo w ściśle odmierzonych dawkach są całkowicie bezpieczne. W przypadku głębszych i mocno utrwalonych zmarszczek, terapia może zostać uzupełniona kwasem hialuronowym lub innymi metodami liftingu twarzy.

Wskazaniami kosmetycznymi do zastosowania toksyny botulinowej typu A w praktyce specjalisty dermatologa lek. med. Barbary Kumpin są nie tylko zmarszczki poziome i pionowe czoła czy kurze łapki, ale także zmarszczki wokół nosa, ziarnistość brody czy zmarszczki szyi – poprzeczne (pierścienie Wenus) oraz pionowe (szyja indycza). Lek. med. Kumpin jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz elitarnego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i jak sama podkreśla, „jest za poprawianiem wyglądu, a nie jego zmianą”.   

Gabinet Dermestetic jest kolejnym miejscem na mapie Szczecina, gdzie Botox jest podstawowym zabiegiem usuwania zmarszczek. Jak podkreśla lek. med. Joanna Stosio-Rostecka, specjalista dermatolog–wenerolog, nie koryguje on zmarszczek statycznych związanych z utratą gęstości skóry w wyniku starzenia chronologicznego lub fotostarzenia. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych stosuje kilka terapii z wykorzystaniem Botoxu, m.in.: zabiegi na twarz, mezobotox (mezoterapia z botoksem) oraz leczenie bruksizmu i nadpotliwości.

Redukcję zmarszczek spowodowanych nadmierną aktywnością mięśni twarzy z użyciem Botoxu oferuje także Centrum Kosmetyki i Laseroterapii Laser Cosmetica. Procedura trwa około 10 minut, a przeprowadza ją doświadczony operator, przeszkolony w zakresie stosowania preparatu Botox. Efekt utrzymuje się do 6 miesięcy, a po kolejnych kuracjach botuliną, rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej. Placówka specjalizuje się m.in. w profesjonalnych zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej oraz kosmetologii, a Botox jest tu stosowany również w terapii nadpotliwości.

Stopniowa korekcja zmarszczek z zastosowaniem preparatów Bocouture i Azallure należy do oferty zabiegów anty-aging Kliniki Zawodny Estetic, gdzie oprócz zmarszczek mimicznych oraz korekty "uśmiechu dziąsłowego", toksynę botulinową stosuje się także w celu uniesienia wskazanych okolic twarzy – tzw. Botox Lift. Dodatkowym zastosowaniem botuliny jest oferowana w Klinice terapia bólu migrenowego. Klinika, która swoją działalność rozpoczęła w 2000 r. jest certyfikowana w zakresie medycyny estetycznej przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti Aging PTL.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek botoksem w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek botoksem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…