Leczenia chrapania i bezdechu sennego Szczecin

Leczenia chrapania i bezdechu sennego Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenia chrapania i bezdechu sennego w Szczecinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 600 zł za leczenia chrapania / bezdechu sennego laserem natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 3500 zł (plastyka podniebienia miękkiego).

Ile kosztuje leczenia chrapania i bezdechu sennego w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenia chrapania i bezdechu sennego w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenia chrapania i bezdechu sennego w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny leczenia chrapania i bezdechu sennego w innych miastach.

Leczenia chrapania i bezdechu sennego w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Odgłos chrapania powstaje na skutek wibrowania tkanek miękkich, zlokalizowanych w gardle. Przypadłość ta pojawia się wówczas, gdy drogi oddechowe są niedrożne. Chrapanie to również główny objaw bezdechu sennego, o którym mówimy wówczas, gdy przestają pracować mięśnie oddechowe. Problem z chrapaniem i bezdechem sennym mają najczęściej osoby otyłe lub ze stwierdzonym nadciśnieniem tętniczym. Chrapanie może być też wynikiem niewłaściwej budowy przegrody nosowej czy żuchwy.

Gdzie w Szczecinie można leczyć chrapanie i bezdech senny?

W Szczecinie praktykuje specjalista chorób wewnętrznych i hipertensjolog dr n. med. Anna Hajduk, która w swojej ofercie ma leczenie chrapania i bezdechu sennego. W 2001 r. ukończyła Pomorską Akademię Medyczna w Szczecinie, a zawodu uczyła się m.in. w Klinice Endokrynologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Przemiany Materii w Pomorskiej Akademii Medycznej. W obrębie zainteresowań zawodowych dr Hajduk leży m.in. leczenie bezdechu sennego związanego ze zdiagnozowaniem u pacjenta problemu z nadciśnieniem tętniczym. W celu oceny stopnia bezdechu sennego wykorzystuje badanie poligraficzne.

Chrapanie i bezdech senny leczą także specjaliści, praktykujący w Domu Lekarskim w Szczecinie. Placówka powstała w 2001 r. i oferuje zróżnicowane metody leczenia zaburzeń snu. Poza leczeniem zachowawczym, polegającym na wykorzystaniu m.in. olejków eterycznych w sprayu, w ofercie placówki znajduje się leczenie chirurgiczne, które jest rozwiązaniem w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w budowie np. przegrody nosowej. W Domu Lekarskim leczy się chrapanie i bezdech senny również metodą termoablacji bipolarnej, którą przeprowadza się aparatem Celon. Zabieg trwa od 20 do 30 min, a jego efektem jest poprawa udrożnienia nosa. Pacjenci w placówce mogą też przejść zabieg wszczepienia implantów Pillar.

Leczenie chrapania i bezdechu sennego w Szczecinie oferuje również laryngolog dr n. med. Krzysztof Cecherz – absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, autor m.in. referatu „Bezdech i chrapanie u mężczyzn – czy możemy pomóc”. Dr Cecherz oferuje pacjentom wykonanie szeregu zabiegów, leczących problem chrapania: przeprowadza korekcję przegrody nosa lub zmniejsza małżowiny nosowe wówczas, gdy pacjent ma problemy z drożnością nosa będącą efektem niewłaściwej budowy nosa. W jego ofercie znajduje się również leczenie chrapania i bezdechu sennego metodą Pillar (wszczepienie implantów) czy mało inwazyjnym zabiegiem termoablacji bipolarnej metodą Celon.

Pacjenci szukali zabiegu leczenia chrapania i bezdechu sennego w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat leczenia chrapania i bezdechu sennego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…