Endoprotezoplastyka całkowita kolana Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w MedPolonia w Poznaniu (191 km od Szczecina) w cenie 24200 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 22000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 22000 zł w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska, najwyższa to 24200 zł, natomiast średni koszt to 23100 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…