Laserowe usuwanie tatuaży Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie tatuaży, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Szczecina. Laserowe usuwanie tatuaży można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (236 km od Szczecina) w cenie 200 zł lub w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (232 km od Szczecina) gdzie cena za laserowe usuwanie tatuaży wynosi 300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 99 zł za duży tatuaż - usuwanie laserem natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 500 zł (tatuaż kolorowy - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie tatuaży w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie tatuaży najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 17 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie tatuaży w innych miastach.

Więcej na temat laserowe usuwanie tatuaży

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…