Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Szczecina. Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej można przeprowadzić m.in. w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (270 km od Szczecina) w cenie 300 zł lub w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (236 km od Szczecina) gdzie cena za lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej wynosi 200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 200 zł za twarz - lipoliza iniekcyjna natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 1500 zł (uda - lipoliza iniekcyjna).

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w innych miastach.

Więcej na temat lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…