Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Szczecina. Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej można przeprowadzić m.in. w Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle w Bydgoszczy (236 km od Szczecina) w cenie 200 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) gdzie cena za lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej wynosi 600 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 11 placówek. Najniższa cena to 200 zł za twarz - lipoliza iniekcyjna natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 1500 zł (uda - lipoliza iniekcyjna).

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej w innych miastach.

Więcej na temat lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej