Podcięcie wędzidełka prącia Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą podcięcie wędzidełka prącia, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Szczecina. Podcięcie wędzidełka prącia można przeprowadzić m.in. w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (270 km od Szczecina) w cenie 1100 zł lub w Flosmed w Poznaniu (190 km od Szczecina) gdzie cena za podcięcie wędzidełka prącia wynosi 1000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Podcięcie wędzidełka prącia najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podcięcie wędzidełka prącia w 9 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 500 zł w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, najwyższa to 2400 zł, natomiast średni koszt to 1300 zł.

Ile kosztuje podcięcie wędzidełka prącia w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podcięcie wędzidełka prącia najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny podcięcie wędzidełka prącia w innych miastach.

Podcięcie wędzidełka prącia w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy Filia Zastal - Aldemed Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy Filia Zastal - Aldemed Centrum Medyczne

Problem zbyt krótkiego wędzidełka penisa dotyka wielu mężczyzn, sprawiając im ból i utrudniając normalne funkcjonowanie, w tym współżycie seksualne. Leczenie przypadłości polega na zabiegu chirurgicznym o niskim stopniu inwazyjności – wymaga jedynie znieczulenia miejscowego. Procedura polega na odpowiednim nacięciu, wydłużeniu (elongacji) wędzidełka oraz zszyciu powstałej rany przy pomocy nici wchłanialnych, dzięki czemu nie ma potrzeby usuwania szwów.

Kontrola po zabiegu plastyki wędzidełka odbywa się zazwyczaj po upływie 7 dni. U większości pacjentów nie ma konieczności stosowania środków przeciwbólowych. Lekarze zalecają powstrzymanie się od kontaktów seksualnych przez okres około 4 tygodni od operacji.

Podcięcie wędzidełka penisa w Szczecinie – polecane placówki

Lekarzem, który uzyskał tytuł Fellow of European Board of Urology jako pierwszy w Szczecinie, jest dr Artur Smoróg, chirurg i urolog przyjmujący pacjentów w gabinetach lekarskich Artimed. Placówki oferują chorym pełną diagnostykę i leczenie dolegliwości męskich narządów płciowych oraz układu moczowego. Wśród schorzeń, jakimi zajmuje się doktor, można wymienić: nietrzymanie moczu, niepłodność i przerost gruczołu krokowego. Procedury na wędzidełku oraz korekcje stulejki należą do najczęściej wykonywanych w ośrodku drobnych zabiegów.

 

Mężczyźni, którzy poszukują pomocy wykwalifikowanego urologa, mogą wziąć uwagę jeden z pierwszych Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej zarejestrowanych przez Wojewodę Szczecińskiego, czyli Uromedex – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie. Placówkę założyli dwaj urolodzy: dr Jan Mickiewicz oraz dr Wojciech Bychawski. Zespół medyczny kliniki zajmuje się m.in. rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń męskich narządów płciowych, terapią niepłodności męskiej oraz andropauzy. Specjaliści kwalifikują również chorych do leczenia zabiegowego. Placówka funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Początkowo świadczyła pacjentom usługi urologiczne, a z czasem jej oferta poszerzyła się o kolejne specjalności medyczne.

 

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu zbyt krótkiego wędzidełka penisa posiada kolejny lekarz ze Szczecina, dr Igor Frulenko (Gabinet Urologiczny Igor Frulenko). Na co dzień pracuje jako koordynator Oddziału Urologii 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Należy do uznanych stowarzyszeń naukowych: Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Uczestniczył w licznych międzynarodowych warsztatach i kongresach naukowych – doskonalił się m.in. w Sztokholmie, Marrakeszu, San Francisco, a także w Barcelonie, Queensland, Orlando i Singapurze. Odwiedzającym go pacjentom oferuje pełen zakres diagnostyki i leczenia chorób układu moczowo-płciowego. Przeprowadza operacje naprawcze cewki moczowej oraz korekcje skrzywienia prącia.

Szczecińscy specjaliści chirurgii i urologii

Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne

Uznanym szczecińskim specjalistą jest dr n. med. Piotr Machoy, chirurg ogólny i urolog należący do PTU oraz EAU. Kieruje gabinetami lekarskimi „Dr Machoy” (na Osiedlu Magnolia Park), w których pacjenci mogą skorzystać z opieki medycznej w zakresie urologii, andrologii i okulistyki. Leczy stany zapalne narządów płciowych i dróg moczowych, zajmuje się terapią zaburzeń wzwodu i schorzeniami jąder, pęcherza i cewki. Gama wykonywanych przez niego zabiegów jest bardzo bogata, począwszy od leczenia zaburzeń hormonalnych, a skończywszy na nowotworach prostaty. Zdobywał doświadczenie na Oddziale Urologii w SPZ ZOZ Police, gdzie pełnił funkcję zarządzającego placówką, następnie przyjmował pacjentów na Oddziale Urologii Szpitala Miejskiego w Szczecinie. Od 2008 roku pracuje w Szpitalu „Zdroje”, w którym obejmuje stanowisko zastępcy ordynatora.

 

Godnym polecenia lekarzem jest także dr n. med. Ryszard Derleta, chirurg oraz urolog (Gabinet Urologiczny Dr n. med. Ryszard Derleta). Przeprowadza konsultacje urologiczne, diagnostykę USG układu moczowo-płciowego, a także kwalifikuje pacjentów do laseroterapii. Wykonuje laserowe zabiegi u mężczyzn ze zbyt krótkim wędzidełkiem, problemem stulejki i kłykcin kończystych. Oferuje też bezoperacyjne leczenie wodniaka jądra i zabiegi obrzezania.

 

Dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek, specjalista szczecińskiego ośrodka Mediklinika, zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób układu moczowego u dorosłych pacjentów. Oferuje urologiczne badania laboratoryjne (w tym biopsje gruczołu krokowego, posiew moczu i badania markerów) oraz szereg usług medycznych z zakresu chirurgii urologicznej. Prócz podcięcia wędzidełka należą do nich operacje stulejki, laparoskopowe zabiegi żylaków powrózka nasiennego i usuwanie guzów jąder.

Mężczyźni z problemem zbyt krótkiego wędzidełka mogą udać się również do dr Jerzego Świtały (Gabinety Lekarskie Urolog Dr n. med. Jerzy Świtała), specjalisty chirurgii i urologii. Lekarz udziela pomocy pacjentom borykającym się ze schorzeniami prostaty i nerek, a także wykonuje drobne zabiegi urologiczno-chirurgiczne typu plastyka napletka i wędzidełka oraz obrzezanie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu moczowo-płciowego mężczyzn oraz układu moczowego kobiet. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi także przezodbytnicza biopsja przy użyciu USG.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…