Operacja usunięcia prostaty Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje prostaty, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Szczecina. Leczenie i operacje prostaty można przeprowadzić m.in. w Medikor w Poznaniu (187 km od Szczecina) w cenie 130 zł lub w KORE Centrum Fizjoterapii Specjalistycznej w Swarzędzu (203 km od Szczecina) gdzie cena za leczenie i operacje prostaty wynosi 300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje prostaty najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje prostaty najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 130 zł za leczenie przewlekłego niebakteryjnego zapalenia prostaty natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 4500 zł (leczenie prostaty metodą enukleacji bipolarnej TUEP).

Ile kosztuje leczenie i operacje prostaty w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje prostaty najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje prostaty najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 15 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje prostaty w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje prostaty