Operacja i leczenie barku Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą operacje i leczenie barku, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Szczecina. Operacje i leczenie barku można przeprowadzić m.in. w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (226 km od Szczecina) w cenie 1000 zł lub w Aldemed Centrum Medyczne w Zielonej Górze (177 km od Szczecina) gdzie cena za operacje i leczenie barku wynosi 3000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Aldemed Centrum Medyczne

Zielona Góra, Al. Niepodległości 1(177 km od Szczecina)
7,2 / 10  •  Dobra  •  345 opinii
 • Operacyjne leczenie uszkodzenia stożka rotatorów od 4000 zł
 • Artroskopowe leczenie zespołu ciasnoty przestrzeni podbarkow... od 4500 zł
 • Otwarte nastawienie złamania obojczyka od 3000 zł
 • Otwarte nastawienie i stabilizacja zwichnięcia stawu barkowo... od 3000 zł
 • Konsultacja ortopedyczna 200 zł

Operacje i leczenie barku najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie barku najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 50 zł za usuwanie zwapnień stożka rotatorów falą uderzeniową natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 9500 zł (artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie barku w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie barku najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie barku najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Artroskopia diagnostyczna stawu barkowego
  Środa Wielkopolska, Armii Poznań 3(226 km od Szczecina)

  4000 zł

 • Artroskopowe leczenie nawykowego zwichnięcia stawu barkowego
  Środa Wielkopolska, Armii Poznań 3(226 km od Szczecina)
  do ceny zabiegu należy doliczyć koszt implantów

  9500 zł

 • Operacyjne leczenie uszkodzenia stożka rotatorów
  Zielona Góra, Niepodległości 1(178 km od Szczecina)

  od 4000 zł
  do 4000 zł

  Środa Wielkopolska, Armii Poznań 3(226 km od Szczecina)
  do ceny zabiegu należy doliczyć koszt implantów

  od 4500 zł
  do 8500 zł

 • Usuwanie zwapnień stożka rotatorów falą uderzeniową
  Zbąszyń, Na Kępie 3(160 km od Szczecina)

  od 50 zł
  do 1000 zł

 • Artroskopowe leczenie zespołu ciasnoty przestrzeni podbarkowej
  Zielona Góra, Niepodległości 1(178 km od Szczecina)

  od 4500 zł
  do 4500 zł

 • Otwarte nastawienie złamania obojczyka
  Zielona Góra, Niepodległości 1(178 km od Szczecina)

  od 3000 zł
  do 3000 zł

  Środa Wielkopolska, Armii Poznań 3(226 km od Szczecina)

  5500 zł

 • Otwarte nastawienie i stabilizacja zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego
  Zielona Góra, Niepodległości 1(178 km od Szczecina)

  od 3000 zł
  do 3000 zł

  Środa Wielkopolska, Armii Poznań 3(226 km od Szczecina)

  5500 zł

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie barku w innych miastach.

Operacje i leczenie barku w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Do schorzeń, dotykających staw barkowy można zaliczyć zespół bolesnego barku, bark zamrożony, uszkodzenia stożka rotatorów, a także niestabilność barku (czyli nawrotowe zwichnięcie stawu barkowego) oraz wapniejące zapalenie stożka rotatorów. Ponadto wśród schorzeń występują także zmiany zwyrodnieniowe stawu obojczykowo-barkowego, uszkodzenia ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego ramienia oraz konflikt podbarkowy. Głównym zabiegiem, leczącym większość schorzeń, jest artroskopia stawu barkowego, którą można wykorzystać również w celach diagnostycznych. W przypadku zniszczonych lub złamanych części stawu barkowego lekarze wykonują połowiczą endoprotezoplastykę (wymiana zniszczonej lub złamanej głowy kości ramiennej) oraz całkowitą endoprotezoplastykę (wymiana panewki i głowy kości ramiennej).

Leczenie barku w szczecińskich placówkach medycznych

Szczecińskim lekarzem, do którego może udać się pacjent na leczenie operacyjne stawu barkowego, jest lek. med. Bartosz Paprota, ortopeda i traumatolog narządu ruchu (specjalizacja w 2008 roku), który wśród swoich zainteresowań zawodowych wymienia m.in. leczenie urazów sportowych stawu ramiennego. Swoje doświadczenie z przeprowadzania operacji stawu barkowego i innych zabiegów ortopedycznych zdobywał podczas pracy w Klinice Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Specjalistycznego Szpitala im. A. Sokołowskiego w Zdunowie. Leczy m.in. zespół bolesnego barku oraz zespół ciasnoty podbarkowej.

Operacje i leczenie barku oferowane są także przez Pododdział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, należący do Oddziału Chirurgii Szpitala MSWiA w Szczecinie. Przeprowadzane są tutaj nie tylko operacje artroskopowe stawu barkowego, ale także stawu kolanowego oraz operacje wymiany stawu biodrowego i operacje z zakresu chirurgii ręki. Przed takimi zabiegami przeprowadzana jest tutaj diagnostyka ortopedyczna w Pracowni Rezonansu Magnetycznego czy Pracowni Rentgenodiagnostyki Ogólnej oraz w Pracowni USG.

Kolejną placówką medyczną na terenie Szczecina, oferującą zabiegi operacyjne na stawie barkowym, jest Klinika Ortopedii, Traumatologii i Onkologii Narządu Ruchu w Samodzielnym Publicznym szpitalu Klinicznym nr 1 PUM im. prof. Tadeusza Sokołowskiego. Z zakresu leczenia barku pacjent może poddać się tutaj leczeniu zmian zapalnych i zwyrodnieniowych oraz leczeniu urazów. Lekarze wykonują tutaj nie tylko artroskopię stawu barkowego, ale także operacje endoprotezoplastyki barku.

Więcej na temat operacje i leczenie barku