Powiększanie penisa kwasem hialuronowym Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie penisa kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Szczecina. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (270 km od Szczecina) w cenie 2500 zł lub w PROESTETICA Klinika dr Prager w Poznaniu (187 km od Szczecina) gdzie cena za powiększanie penisa kwasem hialuronowym wynosi 3900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie penisa kwasem hialuronowym w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 2500 zł w Pro Medical Clinic Advanced, najwyższa to 3900 zł, natomiast średni koszt to 3200 zł.

Ile kosztuje powiększanie penisa kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie penisa kwasem hialuronowym najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie penisa kwasem hialuronowym w innych miastach.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Z roku na rok coraz więcej mężczyzn decyduje się na powiększenie członka. Jednym ze sposobów jest jego powiększenie za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg pozwala na zwiększenie długości członka średnio o 1-3 centymetrów oraz jego pogrubienie o 2-5 centymetrów (ostateczny rezultat zależy m.in. od pierwotnej wielkości penisa). Plastyka penisa za pomocą kwasu hialuronowego jest zabiegiem ambulatoryjnym. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym i trwa od 20 do 40 minut. Efekty procedury są natychmiastowe i utrzymują się przez około 2 lata.

Pogrubianie i wydłużenie penisa kwasem hialuronowym w Szczecinie – gdzie można udać się na zabieg

W Szczecinie zabieg plastyki męskich narządów płciowych, w tym powiększanie penisa kwasem hialuronowym, wykonać może lek. med. Igor Frulenko, specjalista urolog (posiada prestiżowy tytuł FEBU, czyli Europejskiego Towarzystwa Urologicznego) i chirurg ogólny, który należy do prestiżowych towarzystw medycznych, w tym do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Do powiększenia członka wykorzystuje preparat Macrolane. Szukać u niego pomocy mogą także mężczyźni, zmagający się ze stulejką lub zbyt krótkim wędzidełkiem prącia. Jego oferta obejmuje ponadto operację wodniaka jądra, operację torbieli najądrza, operację żylaków powrózka nasiennego oraz wszczepienie protezy jądra.

Powiększenie członka kwasem hialuronowym jest możliwe do przeprowadzania również w Mediklinice, która jest najdłużej świadczącą swoje usługi prywatną kliniką w województwie Zachodniopomorskim. W ośrodku do pogrubiania i wydłużania członka, oprócz kwasu hialuronowego, wykorzystuje się także własną tkankę tłuszczową pacjenta. W placówce mężczyźni poddać się mogą również zabiegowi, polegającemu na redukcji piersi (w przypadku ginekomastii). Oferta placówki obejmuje także liposukcję, plastykę podbrzusza, plastykę brzucha oraz lifting chirurgiczny twarzy.

Na plastykę penisa udać się można także do Kliniki Aesthetic Med, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W ośrodku do wydłużania i pogrubiania członka wykorzystuje się preparat Macrolane, który służy do konturowania i ujędrniania sylwetki. W placówce pomocy szukać mogą również mężczyźni, cierpiący na ginekomastię zarówno prawdziwą (gruczołową), jak i rzekomą (tłuszczową).

Więcej na temat powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…