prof. nadzw. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

chirurg ogólny, chirurg onkolog, proktolog

  • Konsultacja chirurgiczna150 zł
  • Konsultacja proktologiczna300 zł
  • Wizyta domowa chirurga500 zł
  • Konsultacja onkologiczna300 zł
  • Konsultacja onkologiczna profesorska300 zł
  • Pokaż więcej (44)
Opinie pacjentów:

"Rewelacyjny specjalista, otwarty, empatyczny, życzliwy, a przede wszystkim zaangażowany w przebieg leczenia zarówno przed, jak i po operacji. Żałuję, że od razu nie trafiłam pod opiekę Profesora zaoszczędzając sobie bólu, nerwów i strachu. Człowiek o wielkim sercu zarówno do wykonywanej pracy, jak i do pacjenta, z ogromnym poczuciem humoru, które pozwala dostrzec pozytywy sytuacji, w której przyszło się znaleźć i patrzeć z nadzieją w przyszłość :) Oby więcej takich specjalistów, a nawet chorowanie może stać się dobrym i pozytywnym doświadczeniem ;) Profesorze, dziękuję :)!!!" - Adraina

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry proktolog w Łodzi

Autor:

Łódzcy proktolodzy zajmują się diagnostyką oraz oferują swoim pacjentom bogaty wachlarz zabiegów, dzięki którym wyleczą choroby zarówno odbytu, odbytnicy a także jelita grubego. Każdy pan doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie i posiada bogate doświadczenie.

Wizyty i zabiegi u łódzkich proktologów

Dr Michał Torzecki to specjalista chirurgii ogólnej (dyplom I stopnia od roku 1980 oraz II stopnia w roku 1984) oraz proktolog. Pan doktor posiada bogate doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgi i proktologii zdobyte na oddziałach szpitalnych, m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM w Łodzi kierowanej przez prof. Adama Dzikiego. Dr Torzecki zajmuje się z zakresu proktologii: usuwaniem hemoroidów, rektoskopią oraz operacjami jelita grubego. Wyleczy choroby takie jak: hemoroidy, biegunka czy wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Można do niego udać się na wizytę do NZOZ Mikomedu.

Specjalistą chirurgii i proktologii jest w Łodzi także dr n. med. Justyna Cielecka. Pani doktor chirurgiem jest od 2009 roku, a swoje doświadczenie zdobywała m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej w łódzkim Szpitalu MSWiA. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób odbytu i odbytnicy, wykonuje badania rektoskopowe, leczy hemoroidy metodą Barrona (zabiegi  w trybie ambulatoryjnym). Zajmuje się także leczeniem szczelin odbytu i przetok okołoodbytniczych oraz pobiera wycinki do badań histopatologicznych. Na takie zabiegi można się umówić do dr Cieleckiej w Centrum Chirurgicznym Fragmat-Med.

Dr Piotr Maciaszczyk jest kolejnym łódzkim proktologiem i specjalistą chirurgii ogólnej (I stopnia od roku 2000). Swoją wiedzę z tego zakresu pogłębia, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą. Można się z nim umówić na wizytę m.in. do centrum medycznego Neomedical, a także Lux Medu. Pan doktor zajmie się leczeniem zachowawczym i operacyjnym takich chorób jak: hemoroidy, rak jelita grubego i odbytnicy oraz wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Wykona rektoskopię, krioterapię, elektrokoagulację a także założy podwiązki gumowe.

Dr Adam Skowroński to proktolog oraz specjalista chirurgii ogólnej (od roku 2009), który swoje doświadczenie zdobywał pod kierunkiem  prof. Adama Dzikiego w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM w Łodzi. Zajmuje się m.in. leczeniem żylaków odbytu poprzez gumkowanie. Pacjent może poddać się u niego badaniom endoskopowym z zakresu proktologii tj. wziernikowanie kanału odbytu i końcowego odcinka odbytnicy (anoskopia) a także wziernikowaniu całej odbytnicy (rektoskopia). Takie i inne zabiegi pan doktor wykonuje w Centrum Medycznym Argo.

Dziedziną proktologii zajmuje się także w Łodzi dr Robert Hasiura, który jest specjalistą proktologii i chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2011 roku). Na wizycie u pana doktora pacjent zostanie poddany diagnozie i leczeniu chorób o podłożu zapalnym i nowotworowym jelita grubego oraz odbytnicy. Lekarz wykona zabiegi rektoskopii oraz kolonoskopii i wyleczy hemoroidy. Można się do niego umówić na wizytę i zabiegi do Centrum Medycznego Salve Medica.

Dr Dariusz Sokołowski to jeszcze jeden z łódzkich proktologów. Jest specjalistą chirurgii ogólnej I stopnia od roku 1993 oraz II stopnia od 1998 roku. Można się do niego zgłosić z takimi problemami natury proktologicznej jak: ropnie okołoodbytnicze, krwawienia z odbytu, ból w czasie defektacji czy świąd okolicy odbytu. Pan doktor wyleczy różne choroby jelita grubego, zajmie się szczelinami odbytu oraz hemoroidami. Te ostatnie usunie metodą EVRF, czyli tzw. termokoagulacji falami radiowymi o wysokiej częstotliwości, a także metodą Hemoron (metoda zamykania naczyń krwionośnych doprowadzających krew do guzków krwawniczych). Dr Sokołowski wykona także rektoskopię, kolonoskopię oraz anoskopię. Przyjmuje w Niepublicznym Centrum Medycznym Nekmed.

Cena wizyty u proktologa w Łodzi i za granicą

W Łodzi konsultacja proktologiczna kosztuje 100 zł, natomiast gumkowanie 1 hemoroida to koszt 150 zł. Wizyta u londyńskiego proktologa to koszt £70 (w Tooting Medical Center), a jedna gumka kosztuje £250.

Pacjenci szukali proktologa w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.