lek. Tomasz Grędysa okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. Tomasz Grędysa

Lek. Tomasz Grędysa dyplom i prawa do wykonywania zawodu lekarza uzyskał po ukończeniu studiów medycznych w 1997 roku. Egzamin specjalizacyjny z zakresu okulistyki zdał w 2007 roku. Zawodowo jest związany z Oddziałem Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach, szkoleniach i kongresach naukowych.

Doktor Grędysa jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Zaćmy i Refrakcjii, Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcjii oraz Europejskiego Towarzystwa Specjalistów Siatkówkowych. Ponadto należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Grędysa

Lek. Tomasz Grędysa specjalizuje się w laserowym i chirurgicznym leczeniu jaskry. Przeprowadza laseroterapię zaćmy wtórnej metodą kapsulotomii tylnej. Oferuje terapie laserowe siatkówki w cukrzycy. Świadczy również usługi w zakresie diagnostyki okulistycznej – przeprowadza takie badania jak AF, OCT czy USG oczu. Wykonuje także iniekcje doszklistkowe.

Zdjęcia lek. Tomasz Grędysa

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Grędysa