Lexmed

4,8 / 5  - 2360 opinii
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed
dr n. med. Andrzej Lekstan (chirurg ogólny, chirurg naczyniowy)
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Lexmed
Aparatura, sprzęt zabiegowy Lexmed
Aparatura, sprzęt zabiegowy Lexmed
Wyposażenie Lexmed
Lexmed - logo

Opis placówki

Właścicielem katowickiego gabinetu Lexmed jest dr n. med. Andrzej Lekstan, chirurg ogólny z dużym doświadczeniem zawodowym. Jest posiadaczem licznych certyfikatów uzyskanych na specjalistycznych szkoleniach medycznych organizowanych w Polsce i za granicą. Należy do uznanych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego.

W ofercie gabinetu Lexmed znajdują się zabiegi chirurgiczne oraz nieinwazyjne leczenie chorób żył (żylaki, pajączki, owrzodzenia żylne kończyn dolnych). Doktor Lekstan przeprowadza leczenie laserowe (EVLT), stosuje skleroterapię i elektrokoagulację, a u pacjentów borykających się z owrzodzeniami – procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego (PRP).

Gabinet dysponuje nowoczesną aparaturą ultrasonograficzną (Mindray M5). Za jej pomocą doktor Lekstan przeprowadza diagnostykę obrazową narządów jamy brzusznej i miednicy, piersi, tarczycy oraz innych. Wykonuje badania dopplerowskie tętnic i żył, a także biopsje i punkcje pod kontrolą USG. Ponadto zajmuje się oceną grubości tkanki tłuszczowej. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą również badania USG wykonywane w domu pacjenta.

Pacjenci Lexmedu mogą poddać się zabiegowi usunięcia zmiany skórnej przy zastosowaniu metody klasycznej (chirurgicznej, z użyciem skalpela), elektrokoagulacji oraz laseroterapii. W gabinecie wykonuje się również plastykę przepuklin oraz zabiegi usunięcia zmian w obrębie sutka. Wszystkie procedury są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Lekstan zajmuje się poradnictwem w ramach kilku dziedzin medycyny. Prowadzi konsultacje lekarskie w zakresie chorób układu pokarmowego (m.in. żołądka i dwunastnicy), schorzeń jelit, wątroby i trzustki. Kwalifikuje chorych do zabiegów jejunostomii, PGE oraz operacji bariatrycznych. Konsultuje pacjentów z problemami wymagającymi pomocy z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Ponadto przeprowadza wizyty domowe w ramach opieki pooperacyjnej, zaopatrywania odleżyn oraz konsultacji chirurgicznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gabinetu Lexmed.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet dysponuje nowoczesną aparaturą diagnostyczną i zabiegową. Wykorzystywane w trakcie leczenia urządzenia spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Do wyposażenia Lexmedu należy, między innymi:

  • Laser diodowy – zaliczany do trzeciej generacji urządzeń laserowych aparat niemieckiej firmy A.R.C. Laser. To wielofunkcyjne urządzenie znakomicie sprawdzające się zarówno we flebologii, jak i w dermatologii, w tym w usuwaniu zmian skórnych oraz leczeniu grzybicy paznokci.

  • Przenośny aparat ultrasonograficzny Mindray M5 – uniwersalne urządzenie służące do diagnostyki obrazowej narządów jamy brzusznej, piersi, tarczycy i innych. Za jego pomocą można wykonywać, między innymi, badania dopplerowskie żył i tętnic. Urządzenie jest wykorzystywane do diagnostyki prowadzonej w domach pacjentów.

  • Urządzenie do diatermii – aparat służący do podgrzewania tkanek, a następnie poddawania ich oddziaływaniu pola elektromagnetycznego. Jest wykorzystywany w procedurach z zakresu flebologii, a także przy usuwaniu zmian skórnych zamiast skalpela. Znacznie ogranicza krwawienie podczas zabiegów. Umożliwia bezszwowe usuwanie znamion.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Lexmed znajduje się w dogodnym komunikacyjnie miejscu Katowic. Oferuje Państwu profesjonalne usługi oraz troskliwą opiekę medyczną z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przy wszystkich zabiegach stosuje się jednorazowe narzędzia chirurgiczne oraz jednorazowy sprzęt, a pacjenci są poddawani znieczuleniu miejscowemu.

W ofercie gabinetu znajdują się wizyty domowe, w tym możliwość przeprowadzenia badania USG w domu chorego.

Pacjenci mogą płacić za zabiegi gotówką bądź kartą. Mogą także skorzystać z możliwości kredytu na usługi medyczne wykonywane w gabinecie.

W pobliżu gabinetu znajduje się wiele miejsc parkingowych, z których mogą skorzystać zmotoryzowani pacjenci.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Lexmed w Katowicach.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Lexmed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Lexmed

Gabinet Lexmed oferuje konsultacje lekarskie z zakresu chorób przewodu pokarmowego, chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Kierujący nim specjalista, dr n. med. Andrzej Lekstan, zajmuje się oceną stanu odżywienia, kwalifikuje pacjentów do wykonania zabiegów PEG, jejunostomii. Przeprowadza wizyty domowe w ramach konsultacji chirurgicznych i opieki pooperacyjnej.

Leczy żylaki kończyn dolnych, a także zamyka naczynia krwionośne. Stosuje metodę laserową (EVLT), miniflebektomię i skleroterapię (z użyciem preparatu Aetoxysclerol) oraz przeprowadza klasyczny zabieg chirurgiczny, czyli tzw. stripping. Zajmuje się również małoinwazyjnym leczeniem owrzodzeń żylnych w obrębie kończyn dolnych za pomocą osocza bogatopłytkowego (PRP).

Usuwa zmiany skórne (w tym znamiona, tłuszczaki, włókniaki i brodawki) poprzez elektrokoagulację, laser oraz klasyczne metody chirurgiczne. Światło lasera stosuje również w leczeniu grzybicy paznokci.

W ofercie gabinetu doktora znajdują się zabiegi korekcji blizn, procedury usunięcia łagodnych zmian sutka oraz plastyka przepuklin.

Specjalista prowadzi diagnostykę obrazową za pomocą aparatu ultrasonograficznego Mindray M5. Oferuje USG piersi, narządów jamy brzusznej i miednicy, tarczycy oraz węzłów chłonnych. Wykonuje badania USG Doppler tętnic oraz żył szyjnych, kręgowych, kończyn dolnych i górnych oraz naczyń jamy brzusznej. Pod kontrolą aparatu ultrasonograficznego przeprowadza biopsje zmian w obrębie m.in. piersi i tarczycy.

Opinie z internetu

Placówka Lexmed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 2360 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,8

2360 ocen
(z 4 źródeł)
4,8 / 5  (18 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,3 / 5  (19 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (13 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (2311 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Lexmed to klinika, której właścicielem jest dr n. med. Andrzej Lekstan, chirurg ogólny. Ukończył również specjalizację z chirurgii naczyniowej pod okiem profesora Lecha Cierpki z Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W placówce klienci mogą otrzymać pomoc lekarską z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego, m. in. laseru diodowego oraz przenośnego aparatu ultrasonograficzny Mindray M5. Klienci, których umówiłam do Pana doktora podkreślają, że jest on konkretnym, rzetelnym, solidnym, pełnym profesjonalizmu lekarzem. Bez problemu odpowiada na wszystkie nurtujące pytania i uważnie słucha pacjenta. Pomoże, doradzi i w dodatku proponuje nowatorskie metody leczenia - prawdziwy lekarz z powołania. Skupia na pacjencie i jego problemie, wzbudza zaufanie, a jego spokój i empatia wprost ujmują pacjentów. Daje to poczucie, że trafiło się we właściwe miejsce i pod fachowa opiekę medyczną. Wizyty przebiegają bezstresowo i w miłej, wręcz luźniej atmosferze. W razie potrzeby, po konsultacji oferowane są szybkie terminy zabiegów." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Justyna I Mirosława
(Polska)
22 czerwca 2017
5,0
5,0 - Justyna I Mirosława
Jestem zadowolona z pomocy konsultantki - za co dziękuję a lekarz spełnił moje oczekiwania. Zabieg przebiegł bezboleśnie i przyniósł wymarzone efekty. Taki lekarz w dzisiejszych czasach to Skarb. Polecam.
Dotyczy:  
Konsultacja flebologiczna (czerwiec 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Martyna Ł.
18 lutego 2020
5,0

Dla mnie na 5

5,0 - Martyna Ł.
Miły personel, bardzo pomocny.
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (luty 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Damian
21 stycznia 2020
5,0

Jestem bardzo zadowolony. Placowke moge polecic z czystym sumieniem

5,0 - Damian
Brak uwag
Podobało mi się profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz prostym i zrozumiałym językiem wytłumaczył cały przebieg zabiegu oraz jak prowadzić czynności po zabiegu. Również obsługa była miła i serdeczna, jeśli chodzi o sam zabieg przebiegł pomyślnie i bezboleśnie zgodnie z tym jak powiedział lekarz, jestem niecałe 20 dni po usunięciu żylaków i już mało co widać, nie mam żadnych bóli i czuje się o wiele lepiej, żałuje jedynie ze tak długo zwlekałem.
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (styczeń 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Maria
21 października 2019
5,0

Polecam kazdemu kto ma problem z zylakami

5,0 - Maria
Profesjonalny lekarz, bardzo mila obsluga. Wszystko super zorganizoeane i szybki zabieg
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (październik 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Janusz
16 stycznia 2019
5,0

Jest Ok.

5,0 - Janusz
Miła obsługa na czele z Dr Lekstan!
Zabieg:  
Leczenie żylaków nóg (styczeń 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Izabela
26 września 2018
5,0

Polecam

5,0 - Izabela
Miła i fachowa obsługa
Zabieg:  
Leczenie żylaków nóg (wrzesień 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Kamil B
17 sierpnia 2018
5,0

Super polecam

5,0 - Kamil B
Super podejście lekarza na spokojnie wyjaśnione co po co i dlaczego .Propzycja kilku wariantów leczenia ;) polecam
Zabieg:  
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją (sierpień 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
Michał
4 sierpnia 2018
5,0

Po żylakach nie ma śladu, polecam!

5,0 - Michał
Miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, jakość wykonanej usługi, szybko i bezboleśnie
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (lipiec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Izabela
2 sierpnia 2018
5,0

Lexmed - jak najbardziej polecam

5,0 - Izabela
Sprawna , fachowa miła obsługa
Zabieg:  
Skleroterapia żylaków (lipiec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły
Ala
3 lipca 2018
5,0

B.dobry

5,0 - Ala
Zarowno wizyty i zabieg w pelni spelnily moje oczekiwania. Wszystko konkretnie, a wg mnie najwazniejsze, o czasie, bez zadnych opoznien i zbywania pacjenta.
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (czerwiec 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Lekstan
 
Szczegóły

Zespół

Założycielem gabinetu Lexmed jest dr n. med. Andrzej Lekstan, specjalista chirurgii ogólnej. Zajmuje się leczeniem chorób przewodu pokarmowego (szczególnie schorzeń trzustki). W polu jego zainteresowań znajdują się choroby sutka i naczyń, które mogą być leczone chirurgicznie, a także problemy pacjentów z niedożywieniem.

Doktor Lekstan to lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym. Uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i kursach, w trakcie których aktualizuje i pogłębia swoją wiedzę w zakresie nowoczesnych technik leczenia.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Lexmed.

Certyfikaty

Pacjenci doktora Lekstana doceniają jego wiedzę i umiejętności, dzięki czemu gabinet Lexmed od lat cieszy się ich dobrą opinią i zaufaniem. Doktor systematycznie bierze udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach poświęconych, między innymi, tematyce diagnostyki ultrasonograficznej oraz nowoczesnym metodom chirurgicznym. Jest regularnym uczestnikiem szkoleń organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Potwierdzeniem nieustającej chęci zgłębiania wiedzy i doskonalenia się specjalisty są liczne posiadane przez niego certyfikaty. Doktor Lekstan jest również laureatem wielu nagród naukowych.

Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed
Gabinet Lexmed

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Lexmed
ul. Francuska 102A
40-507 Katowice

Godziny otwarcia

  • poniedziałek19:30-16:00
  • wtorek21:00-16:00
  • środanieczynne
  • czwarteknieczynne
  • piąteknieczynne
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet Lexmed znajduje się w Katowicach przy ul. 1 Maja 46, nieopodal stawu Łąka. Można dojechać do niego komunikacją miejską. Na przystanku Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny zatrzymują się tramwaje o numerach: T0, T6, T7, T13, T14, T15, T16, T20, T23, T33, T36, T43.

Jest oddalony od Dworca Głównego PKP w Katowicach o około 2 km i ok. 33 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach-Pyrzowicach.