Gabinet MoJa estetyka

4,2 / 5  - 15 opinii
Recepcja, poczekalnia Gabinet MoJa estetyka
Gabinet zabiegowy Gabinet MoJa estetyka
Recepcja, poczekalnia Gabinet MoJa estetyka
Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet MoJa estetyka
Aparatura, sprzęt zabiegowy Gabinet MoJa estetyka
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet MoJa estetyka
Kadra Gabinet MoJa estetyka
Zabieg, operacja Gabinet MoJa estetyka
Kadra Gabinet MoJa estetyka
Kadra Gabinet MoJa estetyka
Kadra Gabinet MoJa estetyka
Kadra Gabinet MoJa estetyka
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet MoJa estetyka
Recepcja, poczekalnia Gabinet MoJa estetyka
Recepcja, poczekalnia Gabinet MoJa estetyka
Gabinet MoJa estetyka - logo

Opis placówki

Gabinet MoJa Estetyka jest nowoczesną placówką medyczną, zlokalizowaną w niewielkiej odległości od centrum Rzeszowa. W jej ofercie znajduje się szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii, a także ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy skuteczne i bezbolesne laserowe leczenie nietrzymania moczu Incontilase, polegające na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu ścianek pochwy, a także laserowe leczenie chrapania, laser wykorzystujemy też do leczenia trądziku i grzybicy paznokci, do usuwania blizn i rozstępów oraz podczas zabiegów odmładzających, takich jak frakcyjny peeling laserowy czy frakcjonowanie 3D.

Przeprowadzamy skuteczne, nieinwazyjne zabiegi modelujące ciało, w tym odmładzanie i ujędrnianie ciała terapią uderzeniową EAT Skin Shock, radiofrekwencję Body Sculpt RF  oraz nieinwazyjną liposukcję ultradźwiękową. Wykonujemy także nowoczesny pneumatyczny drenaż limfatyczny, który wspomaga redukcję cellulitu i obrzęku tłuszczowego, zapobiega także powstawaniu żylaków i przynosi ulgę przy zespole ciężkich nóg. W naszej ofercie znajduje się też zabieg Fotona 4D – pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy, który swoją wyjątkową skuteczność zawdzięcza synergii czterech procedur oraz dwóch uzupełniających się długości fali.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi medycyny estetycznej, pozwalające odmłodzić skórę twarzy oraz poprawić jej kondycję. Oferujemy peelingi medyczne (m.in. glikolowy, migdałowy, Cosmelan), odżywienie i regenerację przy pomocy mezoterapii, a także nieinwazyjną korekcję zmarszczek oraz modelowanie owalu twarzy wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego i wygładzanie zmarszczek iniekcjami botoksu.

W naszym gabinecie można poddać się mikropigmentacji medycznej, polegającej na wprowadzeniu w naskórek pigmentów nieorganicznych, co pozwala na korygowanie koloru skóry i tworzenie imitacji jej części, np. rekonstrukcję brodawki sutkowej po operacji plastycznej piersi. Mikropigmentacja medyczna ma też zastosowanie w chirurgii plastycznej do rekonstrukcji trwałych uszkodzeń brwi, rzęs oraz włosów, w dermatologii, ginekologii i onkologii. Nasze Pacjentki mogą również pozbyć się niechcianego owłosienia dzięki depilacji laserowej, mogą też podkreślić oczy i usta przy pomocy makijażu permanentnego.

Wykonujemy liczne zabiegi ginekologii estetycznej, które mają na celu poprawę wyglądu żeńskich narządów płciowych, a także przywrócenie im prawidłowego poziomu nawilżenia. Procedury takie jak laserowy lifting pochwy, augmentacja punktu G czy rewitalizacja okolic intymnych i modelowanie warg sromowych poprawiają samopoczucie kobiet i ich komfort psychiczny. Pozwalają podnieść świadomość własnej atrakcyjności oraz czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. 

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy swoją wiedzę i umiejętności systematycznie poszerzają poprzez uczestnictwo w polskich i zagranicznych sympozjach i konferencjach naukowych. Kadrę medyczną placówki tworzą specjaliści ginekologii i położnictwa oraz medycyny estetycznej, placówka współpracuje także z kosmetologiem, otolaryngologiem, specjalistą chorób płuc oraz anestezjologiem. W trakcie pracy lekarze wykorzystują nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy, dzięki czemu Pacjentki gabinetu mogą być pewne doskonałych efektów leczenia. Na wyposażeniu placówki znajduje się m.in. nowoczesny, wielozadaniowy system laserowy Fotona Spectro SP, aparat do drenażu limfatycznego Lymphastim oraz szwajcarski system do kawitacji ultradźwiękowej Body Sculpt ISIS CAV/RF.

Naszym celem jest stworzenie miejsca łączącego wysoką jakość zabiegów i doświadczenie lekarzy z ciepłą, serdeczną atmosferą, sprzyjająca budowaniu więzi pomiędzy lekarzem a Pacjentem. Przywiązujemy ogromną wagę do komfortu i dobrego samopoczucia odwiedzających nas osób, dlatego każdej z nich poświęcamy maksimum czasu i uwagi, wyczerpująco odpowiadając na pytania i objaśniając metody działania poszczególnych urządzeń oraz specyfikę zabiegów. Do każdej Pacjentki podchodzimy w sposób indywidualny, skupiając się na jej potrzebach. Całości obrazu przyjaznej placówki dopełniają przestronne, eleganckie i przytulne wnętrza, zapewniające poczucie komfortu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W trosce o jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów wyposażyliśmy naszą placówkę w wysokiej klasy sprzęt medycznych uznanych marek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentkom skuteczne, bezbolesne i całkowicie bezpieczne leczenie. Na wyposażeniu gabinetu znajduje się m.in.:

 • EAT Skin Shock – innowacyjne urządzenie do natychmiastowego ujędrniania i odmładzania ciała. Jego skuteczność opiera się na kombinacji fal elektrycznych i akustycznych, oddziałujących w tym samym czasie na wybrany obszar ciała, co pobudza regenerację tkanek i produkcję kolagenu. Efektem zabiegu jest widoczna redukcja cellulitu, blizn, obrzęków i rozstępów, a także ujędrnienie skóry i zwiększenie jej elastyczności oraz napięcia. Zabiegi EAT Skin Shock bezbolesne i nieinwazyjne, nie wymagają stosowania znieczulenia, możliwe jest także wykonywanie terapii łączonych z innymi zabiegami. Skuteczność urządzenia potwierdzona jest badaniami klinicznymi.
 • Laser Fotona Spectro SP – jeden z najnowocześniejszych systemów laserowych w medycynie estetycznej. Dzięki połączeniu dwóch komplementarnych laserów system Fotona umożliwia przeprowadzenie szerokiego zakresu zabiegów medycyny estetycznej, który obejmuje m.in. fotoodmładzanie T3, leczenie rumienia, zamykanie naczynek, usuwanie zbędnego owłosienia i redukcję blizn oraz rozstępów. Dodatkowo laser Fotona ma zastosowanie w ginekologii estetycznej podczas zabiegów liftingu pochwy, a także w zabiegach laserowego leczenia grzybicy paznokci, chrapania oraz likwidowania nietrzymania moczu u kobiet. Zabiegi laserem Fotona są bezbolesne, gdyż w trakcie ich trwania skóra chłodzona jest za pomocą nawiewu chłodnego powietrza. Urządzenie jest też całkowicie bezpieczne, o czym zaświadcza certyfikat CE.
 • Lymphastim – nowoczesny aparat do masażu uciskowego, pozwalający na przeprowadzenie skutecznego drenażu limfatycznego, który pobudza krążenie krwi, zmniejsza obrzęki kończyn i wspomaga usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii. Drenaż limfatyczny ma zastosowanie w redukcji cellulitu, poprawia także odżywienie skóry i zmniejsza obrzęki tłuszczowe.

Udogodnienia dla pacjentów

Naszym celem jest nie tylko świadczenie najwyższej jakości usług, ale także troska o pełen komfort Pacjentek odwiedzających naszą placówkę. Dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Gabinecie MoJa Estetyka przebiegała w ciepłej, serdecznej atmosferze. Dlatego przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – Gabinet MoJa Estetyka mieści się w nowoczesnym budynku, a przestronne, jasne wnętrza oraz stylowe wyposażenie zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Pobyt w placówce umila Pacjentkom przyjemna, relaksacyjna muzyka.
 • Przytulna poczekalnia – na zabiegi nasze Pacjentki oczekują w eleganckiej, przytulnej poczekalni, wyposażonej w wygodne kanapy. Poczekalnia jest klimatyzowana, z dostępem do bezprzewodowej sieci internetowej WiFi.
 • Kompetentny personel – o komfort Pacjentek dba kompetentny, przyjazny personel, który zawsze z uśmiechem odpowiada na pytania oraz objaśnia specyfikę poszczególnych zabiegów.
 • Leczenie na raty – by ułatwić dostęp do naszej oferty także tym Pacjentkom, które nie chcą jednorazowo obciążać domowego budżetu kosztami leczenia, uruchomiliśmy możliwość ratalnego finansowania zabiegów. Dzięki „pożyczce medycznej” można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów przy minimum formalności. Atutem tego rozwiązania jest także wysoka kwota kredytowania oraz dług okres spłaty (nawet do pięciu lat).
 • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci Gabinetu MoJa Estetyka mogą zostawić samochody na parkingu, znajdującym się bezpośrednio przed budynkiem.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet MoJa estetyka w Rzeszowie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet MoJa estetyka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gabinet MoJa estetyka

W ofercie placówki znajduje się szeroka gama zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy laserowy lifting pochwy, augmentację punktu G oraz rewitalizację okolic intymnych przy pomocy mezoterapii koktajlami witaminowymi z kwasem hialuronowym. Wykonujemy nieinwazyjne laserowe leczenie nietrzymania moczu oraz zabiegi wypełniania i modelowania warg sromowych.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi modelujące ciało, w tym terapia elektroakustyczna EAT Skin Shock, drenaż limfatyczny Lymphastim, liposukcja ultradźwiękowa i radiofrekwencja Body Sculpt RF. Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej na twarz, takie jak terapie przeciwzmarszczkowe z zastosowaniem botoksu i kwasu hialuronowego, peelingi medyczne oraz mezoterapia.

Przeprowadzamy liczne zabiegi laserowe – w tym laserowe odmładzanie i rewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu (frakcjonowanie 3D, frakcjonowanie z efektem smooth, laserowy peeling frakcyjny), resurfacing oraz laserowe usuwanie rumienia naczyniowego, naczynek, blizn i rozstępów. Oferujemy również laserowe leczenie chrapania i grzybicy paznokci.

Opinie z internetu

Placówka Gabinet MoJa estetyka została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 15 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,2

15 ocen
(z 2 źródeł)
4,0 / 5  (4 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,3 / 5  (11 ocen placówki na Google.pl)

Ocena Kliniki.pl

"MoJa Estetyka to klinika ginekologii i medycyny estetycznej, która w zakresie swojej specjalizacji wykorzystuje nowoczesne techniki laserowe oraz innowacyjne preparaty. W ofercie placówki znajduje się szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii, a także ginekologii estetycznej. Klientki gabinetu chwalą sobie przede wszystkim profesjonalne porady. Według ich opinii sam gabinet wygląda bardzo profesjonalnie, co potęguje nowoczesny sprzęt, w który jest wyposażony. Pacjentki przygotowywane są bardzo skrupulatnie do zabiegu. Wszystko jest tłumaczone bardzo dokładnie, jak ma zabieg wyglądać, jakie są zalecenia po zabiegu. Klinika zapewnia poczucie bezpieczeństwa, dyskrecję i przebieg zabiegów w bardzo przyjemnej atmosferze." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Zosia
24 stycznia 2018
4,0

Opinia

4,0 - Zosia
Wszystkie informacje dotyczące zabiegu zostały szczegółowo przedstawione. Miła i sympatyczna obsługa. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Polecam.
Zabieg:  
Zmniejszanie warg sromowych laserem (styczeń 2018)
Lekarz:  
lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek
 
Szczegóły
MoJa estetyka i problem znika
23 października 2017
4,0

Było warto

4,0 - MoJa estetyka i problem znika
Zainteresowanie. Miła obsługa. Rozmowa z lekarzem
Zabieg:  
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Judyta Tomasik-Homicka
 
Szczegóły
Rafał Ś
(Rzeszów)
23 października 2017
4,0

Polecam

4,0 - Rafał Ś
-
Miła, profesjonalna obsługa
Zabieg:  
Leczenia chrapania / bezdechu sennego laserem (październik 2017)
Lekarz:  
lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek
 
Szczegóły
Małgorzata
3 września 2018
4,0

Polecam

4,0 - Małgorzata
Przyjemne wnętrze ,miła atmosfera
Zabieg:  
Odmładzanie pochwy laserem (sierpień 2018)
Lekarz:  
lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek
 
Szczegóły

Zespół

Kadrę medyczną placówki tworzą specjaliści ginekologii i położnictwa oraz medycyny estetycznej. Zabiegi oraz konsultacje z zakresu ginekologii przeprowadza lek. med. Jadwiga Homa, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista ginekologii i położnictwa oraz specjalista seksuologii, oraz lek. med. Monika Dobrowolska-Kwiatek, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalista ginekologii i położnictwa II stopnia.

Zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzają: lek. med. Katarzyna Parkot, doświadczony stomatologi i lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu i studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na katowickiej GWSH, oraz lek. med. Judyta Tomasik-Homicka, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie.

Gabinet prowadzi też współpracę z licznymi specjalistami ginekologii i położnictwa oraz z otolaryngologiem, kosmetologiem, specjalistą chorób płuc i anestezjologiem. Pracujący w placówce lekarze na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo Pacjentek oraz ich satysfakcję z efektów przeprowadzanych zabiegów. Dlatego stale poszerzają swoją wiedzę, by móc zapewnić im usługi oparte na najnowszych osiągnięciach medycyny.

Więcej 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Gabinet MoJa estetyka.

Certyfikaty

Choć Gabinet MoJa Estetyka na rynku usług medycznych funkcjonuje od niedawna, liczba zadowolonych Pacjentek, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług, systematycznie rośnie. Odwiedzające nas kobiety cenią sobie szeroki zakres różnorodnych zabiegów, doświadczenie i kompetencje naszych lekarzy, a także ciepłą, przyjazną atmosferę, tak ważną w przypadku zabiegów ginekologii estetycznej.

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

17 249pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Gabinet MoJa estetyka
ul. Litewska 4/5
35-302 Rzeszów

Godziny otwarcia

 • poniedziałek18:00-10:00
 • wtorek18:00-10:00
 • środa18:00-10:00
 • czwartek18:00-10:00
 • piątek18:00-10:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet MoJa Estetyka położony jest w niewielkiej odległości od centrum Rzeszowa, a jednocześnie w spokojnej, cichej okolicy, gwarantującej Pacjentom spokój i poczucie intymności. Dzięki doskonałej lokalizacji mogą do nas łatwo dojechać zarówno Pacjenci zmotoryzowani, jak i ci korzystający ze środków komunikacji miejskiej.

Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas zaledwie krótki spacer, a od Dworca Autobusowego Głównego – nieco ponad trzy kilometry. W podobnej odległości znajduje się też Dworzec Kolejowy Rzeszów Główny.