Dobry dermatolog Łódź

Szukając dobrego dermatologa w Łodzi, warto wziąć pod uwagę opinie pacjentów, jak również lokalizację placówki i ceny konsultacji. Informacje niezbędne do podjęcia decyzji znajdziesz na poniższej liście 16 łódzkich klinik, w których przyjmują specjaliści dermatologii. Nie zwlekaj i zapisz się na konsultację do wybranego lekarza jeszcze dziś!

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 17 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

lek. Monika Kołłątaj

dermatolog

w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Joanna Kowalska-Brocka

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog

w Medical Margaret Spa

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Małgorzata Putała-Pośpiech

dermatolog, wenerolog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Karolina Malinowska-Łukaszewska

dermatolog, wenerolog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Bartosz Pawlikowski

dermatolog, wenerolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Klaudia Orłowska-Orlik

dermatolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Magda Kutwin

lekarz

w Klinika Pawlikowski

lek. Hanna Kowalska

lekarz

w Klinika Pawlikowski

dr n. med. Anna Erkiert-Polguj

dermatolog

w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

lek. Kamila Tokarska

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Multi Clinic Centrum Medyczne

lek. Paulina Barasińska

dermatolog

w Multi Clinic Centrum Medyczne

lek. Marcin Noweta

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

w Multi Clinic Centrum Medyczne

lek. Paula Mazan

dermatolog

w Multi Clinic Centrum Medyczne

dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

w SILVER Clinic

lek. Aleksandra Rek

lekarz

w Klinika Intima Art&Este

lek. Michał Rogowski - Tylman

dermatolog

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

Konsultacja dermatologiczna Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja dermatologiczna w 16 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 100 zł w MEDICALL, najwyższa to 217 zł, natomiast średni koszt to 130 zł.

Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja dermatologiczna w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja dermatologiczna w innych miastach.

Konsultacja dermatologiczna w Łodzi - gdzie najlepiej?

Słowo dermatologia pochodzi od greckiego derma, czyli skóra. Jest dziedziną medycyny, która zajmuje się badaniem stanu skóry oraz leczeniem jej dolegliwości, takich jak np. zapalenie, trądzik czy choroby alergiczne. W obrębie zainteresowań dermatologii znajdują się także schorzenia przydatków skórnych oraz choroby ogólnoustrojowe ujawniające się na skórze (m.in. czerniak złośliwy skóry). Podczas konsultacji dermatologicznej lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, ocenia stan skóry oraz w razie potrzeby tworzy plan terapii.

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Gdzie na konsultację dermatologiczną w Łodzi?

Na konsultacje pacjentów zaprasza dr hab. n. med. Aleksandra Lesiak, dobry dermatolog i wenerolog. Doświadczenie medyczne zdobywała nie tylko w polskich placówkach, ale także we Francji oraz Wielkiej Brytanii. Jest członkiem kilku stowarzyszeń medycznych, w tym m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology. Dzięki pracy naukowej pt. "Genetyczne, środowiskowe i molekularne uwarunkowania rozwoju raków podstawnokomórkowych skóry" uzyskała tytuł naukowy.

Porad udziela także przez dr n. med. Magdalenę Lassota - Falczewską, która jest znanym dermatologiem w Łodzi. Ukończyła wiele kursów o tematyce dermatologicznej, m.in. "Nowoczesne techniki elektrochirurgiczne w dermatologii" oraz "Diagnostyka czerniaka i stanów przedczerniakowych. Metody różnicowania. Chirurgia onkologiczna znamion i nowotworów skóry". Uczestniczyła także w szkoleniu na temat metody selektywnej mikrofototerapii punktowej do leczenia bielactwa nabytego i łuszczycy w Ratok®derm Merical Dermatological Centre of Milan.

Dobry dermatolog w Łódzkiem

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Wykwalifikowana kadra lekarska to domena znajdującej się w dzielnicy Polesie Kliniki Pawlikowski. W placówce, która dołączyła do naszego portalu z początkiem roku 2019, pacjentów z chorobami skóry przyjmują lek. Bartosz Pawlikowski i lek. Klaudia Orłowska-Orlik. Klinika może pochwalić się także bogatą ofertą z zakresu dermatologii estetycznej.

Ray.Med to niepubliczna klinika, która posiada w swojej ofercie konsultacje dermatologiczne. Ponadto świadczy usługi  z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii skóry oraz kosmetyki twarzy. W ramach leczenia dermatologicznego kadra medyczna przeprowadza m.in. fototerapię UVB 311 nm oraz leczy zmiany trądzikowe przy zastosowaniu zabiegów światłem IPL. Klinika posiada w swoim wyposażeniu także laser frakcyjny CO2, który wspomaga usuwanie blizn potrądzikowych. Z kolei zabiegi kosmetyczne oferowane przez placówkę obejmują m.in termolifting RF oraz kurację PRX-T33.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.