Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

lek. Livia Duszkiewicz

dermatolog

w MySkin Clinic

ocena 2,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Kinga Adamska

wenerolog, dermatolog

w Centrum Medyczne MedHeart

lek. Elżbieta Melerowicz-Rembiałkowska

dermatolog, wenerolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

lek. Nina Wyrzykowska

dermatolog, wenerolog

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

lek. Iwona Grzeszczak

dermatolog

w Medicus Bonus Wągrowiec

Konsultacja dermatologiczna Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja dermatologiczna w 9 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 100 zł w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne, najwyższa to 217 zł, natomiast średni koszt to 140 zł.

Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja dermatologiczna w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja dermatologiczna w innych miastach.

Konsultacja dermatologiczna w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w MySkin Clinic Gabinet zabiegowy w MySkin Clinic

Diagnostyką (również histopatologiczną) i terapią chorób skóry zajmuje się dermatolog, zaczynając od trądziku, alergii i łojotokowego zapalenia skóry, przez łysienie, a kończąc na nowotworach skóry oraz – w zależności od kwalifikacji – medycynie estetycznej. W zakresie usług kwalifikuje do zabiegów i postępowania w ramach profilaktyki schorzeń skóry oraz przeciwdziałania procesom jej starzenia się i pielęgnacji.

Leczenie schorzeń skóry i jej przydatków w Poznaniu

Terapią chorób bakteryjnych i grzybicznych, z chorobami wenerycznymi włącznie, łysieniem oraz oceną zmian nowotworowych skóry zajmuje się dr n. med. Aleksander Karpisiewicz, dermatolog-wenerolog, który ponadto specjalizuje się w zakresie trychologii – leczenia i diagnostyki wypadania włosów. Dermatolog kliniczny i praktyczny, swoje usługi świadczy w ramach gabinetu konsultacyjno-zabiegowego z pełnym wyposażeniem do realizacji procedur z użyciem lasera, elektrokoagulacji, dermatoskopu czy lampy Wooda. Współpracuje z chirurgiem onkologiem oraz chirurgiem plastycznym.

Centrum Medycyny Estetycznej Estime realizuje fachową ofertę m. in. z zakresu dermatologii estetycznej i chirurgii, a także dietetyki i kosmetologii. Choroby skóry, paznokci i włosów u dorosłych i dzieci skonsultujemy tu z lekarzami posiadającymi drugi stopień specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe, m. in. z lek. med. Julitą Wołowiec, specjalistą dermatologiem–wenerologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Zakres konsultacji obejmuje badanie, leczenie farmakologiczne, konsultacje przed zabiegami medycyny estetycznej oraz – na podstawie wskazań – kwalifikację do konkretnego zabiegu.

Chcąc skorzystać ze specjalistycznej diagnostyki dermatologicznej i leczenia chorób skóry, jak również oferty dermatologii estetycznej, w tym usuwania znamion i blizn czy wypełniania zmarszczek, możemy zdecydować się na wizytę w Specjalistycznym Gabinecie Dermatologicznym dr hab. n. med. Karoliny Olek-Hrab. Specjalista z dermatologii i wenerologii zajmuje się nie tylko diagnostyką, ale także konsultuje i leczy choroby przenoszone drogą płciową. W swoim gabinecie świadczy pełen zakres usług, porad i konsultacji, również z medycyny estetycznej.

Klinika medycyny estetycznej Derma Solutions swoją działalność w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii, dermatologii i kosmetologii rozpoczęła w 2002 r. W zakresie dermatologii konsultacje lekarskie świadczy dermatolog, lek. med. Monika Ziemiańska, która specjalizuje się w leczeniu m. in.  trądziku młodzieńczego czy różowatego, łuszczycy, infekcji bakteryjnych oraz wirusowych. W zakresie jej usług jest ponadto dermatosopowa ocena znamion barwnikowych oraz zabiegi z dziedziny dermatochirurgii. Od 2009 r. realizuje również procedury medycyny estetycznej.

Gabinet Mediwa Clinic prowadzi lek. med. Iwona Stajkowska, specjalista II stopnia z dermatologii i wenerologii, związana ze Szpitalem im. Strusia w Poznaniu, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W zakresie oferty świadczy usługi z dermatologii estetycznej oraz dermatologii ogólnej i wideodermatoskopii, jak również dermatochirurgii, a cennik obejmuje pierwszą konsultację dermatologiczną oraz każdą następną wynikającą z podjętej procedury. Gabinet nie realizuje usług w ramach umowy z NFZ.   

Problemy nie tylko z cerą, ale i z włosami, metody leczenia schorzeń skóry oraz jej pielęgnacji w Poznaniu skonsultujemy również w Specjalistycznych Poradniach Lekarskich Ars-Medic, gdzie swoje usługi świadczy dermatolog, lek. med. Krystyna Jarmińska-Lewandowska oraz dermatolog-wenerolog, lek. med. Weronika Chorążyczewska, specjalizująca się także w dermatologii estetycznej. Placówka zajmuje się wielospecjalistycznym poradnictwem medycznym i swoją działalność prowadzi od 1993 r. we współpracy z interdyscyplinarną kadra medyczną. 

Konsultacja dermatologiczna w Wielkiej Brytanii – cena wizyty

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Dr Alun Evans, jako konsultant dermatologiczny świadczy swoje usługi w Princess of Wales Hospital, Bridgend i Neath Port Talbot Hospital w ramach NHS oraz prywatnie. Swoją praktykę prowadzi również w Celtic Gateway w Cardiff, a cena konsultacji w każdej z placówek wynosi 140 £ (784 zł).

 

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.