Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

4,2 / 5  - 642 opinie
Recepcja, poczekalnia Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Gabinet zabiegowy Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Nagrody, wyróżnienia Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Zabieg, operacja Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Zabieg, operacja Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Zabieg, operacja Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Gabinet konsultacyjny Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Gabinet zabiegowy Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Gabinet zabiegowy Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Aparatura, sprzęt zabiegowy Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Gabinet zabiegowy Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Wyposażenie Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

Opis placówki

Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium to wielospecjalistyczna placówka medyczna świadcząca kompleksowe usługi. Zaawansowany technologicznie sprzęt, na jakim pracujemy, został zakupiony ze środków pozyskanych z funduszy europejskich. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz komercyjnie. W zakres świadczonych usług wchodzi laparoskopia, leczenie przepuklin oraz guzów piersi – zarówno chirurgicznie, jak i mammotomem. W ramach chirurgii ogólnej wykonujemy także drobne zabiegi ambulatoryjne typu usunięcie zmian skórnych, nacięcie i drenaż ropnia.

Oferujemy świadczenia z zakresu ginekologii. Przyjmujemy pacjentki z problemem nietrzymania moczu – leczymy schorzenie chirurgicznie, z zastosowaniem siatek TOT. Przeprowadzamy histeroskopię oraz laparoskopię diagnostyczną i operacyjną, zajmujemy się także konizacją macicy. Wykonujemy badania USG płodu (również w 4D). Otaczamy opieką kobiety w ciąży, a także wykonujemy badania prenatalne. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie chorób natury kobiecej (np. nadżerki szyjki macicy). W ofercie ośrodka znajdą Państwo badania cytologiczne, USG dopochwowe oraz mammografię i biopsję piersi. Podczas biopsji grubo- oraz cienkoigłowej pobieramy materiał do badań.

Zajmujemy się urologią, w zakresie której leczymy chirurgicznie nietrzymanie moczu (metoda TOT), stulejkę, przeprowadzamy cystoskopię i zabiegi TVR. Wykonujemy badanie urodynamiczne u pacjentów z problemami nietrzymania moczu, zatrzymaniem oddawania moczu, częstomoczem i innymi zaburzeniami mikcji. W ośrodku wykonujemy także zabiegi i badania proktologiczne (m.in. retroskopię).

W ramach ortopedii przeprowadzamy m.in. artroskopię kolana i zabiegi rekonstrukcji więzadeł krzyżowych kolana. Pomagamy pacjentom z problemem halluksów, palców trzaskających i zespołem kanału cieśni nadgarstka.

Z naszych usług mogą korzystać również osoby z chorobami narządu wzroku. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne z zakresu okulistyki (poza operacyjnym leczeniem zaćmy).

W naszej ofercie znajdują się usługi m.in. dermatologiczne (zabiegi lasero- oraz krioterapii, dedykowane osobom z problemami skórnymi), laryngologiczne (drobne zabiegi ambulatoryjne typu płukanie uszu czy przedmuchiwanie trąbek słuchowych) oraz fizjoterapia, w ramach której wykonujemy masaże, pomagamy pacjentom w powrocie do sprawności po chorobach i urazach. Zajmujemy się leczeniem dolegliwości bólowych kręgosłupa i narządu ruchu. Przeprowadzamy kompleksową rehabilitację dzieci i dorosłych.

Współpracujemy z laboratoriami medycznymi ALAB oraz Diagnostyka, którym zaufało wielu pacjentów. Wyniki często są dostępne jeszcze tego samego dnia.

Oprócz ośrodka w Poznaniu Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium posiadają również filię w Śremie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej placówki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem zakupionym z funduszy unijnych. Przeprowadzamy badania oraz zabiegi, wykorzystując m.in.:

 • zestaw do laparoskopii – trokary, insuflator, tor wizyjny, diatermia oraz narzędzia do wykonywania zabiegu. Zestaw jest wykorzystywany podczas badań, a także usuwania drobnych zmian patologicznych (np. torbieli jajnika).
 • aparatura do USG – wykonujemy USG Doppler, które sprawdza stan oraz wydolność żył i tętnic. Posiadamy wysokiej jakości aparaturę do przeprowadzania USG położniczych i ginekologicznych. Sprzęt, jakim dysponujemy, umożliwia uzyskanie jakości obrazu w 4D, co szczególnie ważne jest dla przyszłych matek, które chcą obejrzeć swoje nienarodzone jeszcze dzieci na ekranie monitora.
 • aparat KTG – kardiotokograf służący do monitorowania stanu ciąży, przeprowadzania pomiarów czynności skurczowych macicy oraz serca płodu.
 • mammograf – posiadany przez nas mammograf charakteryzuje się wysoką rozdzielczością obrazu i odpowiednim kontrastem, co umożliwia dostrzeżenie nawet niewielkich zmian w piersi.
 • aparat HSG – sprzęt do badań rentgenowskich macicy oraz jajowodów. Badanie z jego użyciem wykrywa takie schorzenia jak niewydolność szyjki macicy, zmiany rozwojowe macicy, polipy i guzy czy niedrożność jajowodów.

Udogodnienia dla pacjentów

Dbamy o potrzeby pacjentów, systematycznie wprowadzając nowe udogodnienia i promocje. W Wielkopolskich Centrach Medycznych Remedium proponujemy, między innymi:

 • liczne promocje i rabaty – udzielamy zniżek na usługi komercyjne. Promocje mają charakter sezonowy, dlatego warto pytać w recepcji o aktualnie obowiązujące rabaty.
 • dofinansowywane badania – popieramy kampanię Avon Konta Rak Piersi. W ramach akcji nasze pacjentki mogą wykonać dofinansowane profilaktyczne badania ultrasonograficzne piersi, ponosząc niewielki koszt usługi.
 • pakiet VIP – w ramach pakietu oferujemy m.in. bezpłatne wizyty u lekarza rodzinnego i lekarzy specjalistów, wolne od opłat badania laboratoryjne oraz nieograniczony dostęp do położnej i pielęgniarki środowiskowej.
 • wyniki badań on-line – nasi pacjenci nie muszą stać w długich kolejkach po odbiór wyników. Umożliwiamy Państwu sprawdzenie ich w Internecie.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne w Poznaniu.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne

Przeprowadzamy pełen zakres badań ultrasonograficznych. Oferujemy m.in. USG położnicze, USG piersi i ginekologiczne, a także USG dopplerowskie. Wykonujemy mammografię oraz biopsję piersi. W przypadku wykrycia zmian nasi specjaliści wykonują leczenie (również chirurgiczne) guzów piersi. Oferujemy USG stawów biodrowych noworodków, USG przezciemiączkowe struktur mózgu i USG jamy brzusznej oraz echo serca. 

Wykonujemy zabiegi ortopedyczne, laryngologiczne oraz ginekologiczne.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. 

Opinie z internetu

Placówka Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 642 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,2

642 ocen
(z 3 źródeł)
4,7 / 5  (7 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,3 / 5  (80 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (555 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Barbara
5 maja 2017
5,0
5,0 - Barbara
Wizyta przebiegła sprawnie, zostały mi udzielone wszystkie potrzebne informacje.
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (kwiecień 2017)
 
Szczegóły
Anetta
26 lutego 2018
5,0

Polecam

5,0 - Anetta
Lokalizacja
Brak kolejek, szybka i fachowa obsługa.
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (luty 2018)
 
Szczegóły
Michał
14 lipca 2017
5,0
5,0 - Michał
Profesjonalizm pod każdym względem, poleciłbym każdemu. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Dziękuję i pozdrawiam:)
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (lipiec 2017)
 
Szczegóły
Artur
24 września 2019
5,0

Pełen profesjonalizm

5,0 - Artur
Pan Doktor bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Serdecznie polecam
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (wrzesień 2019)
 
Szczegóły
Sławek R
(Koziegłowy)
12 grudnia 2017
4,0

Remedium i jest ok.

4,0 - Sławek R
Kompetencja
Zabieg:  
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka (grudzień 2017)
 
Szczegóły
Pacjentka A
26 kwietnia 2018
4,0

Polecam

4,0 - Pacjentka A
Wszystko było ok.☺
Podobało mi się to ze byłam informowana o wizycie SMS. Miła atmosfera.
Zabieg:  
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka (kwiecień 2018)
 
Szczegóły
Barbara
17 maja 2017
5,0
5,0 - Barbara
Zabieg:  
Usunięcie kaszaka (maj 2017)
 
Szczegóły

Zespół

Nasz zespół składa się ze specjalistów wyróżniających się wysokimi kwalifikacjami. Stawiamy na młodych lekarzy, którzy swoje doświadczenie zdobywali podczas zagranicznych praktyk. W ramach działalności poradni specjalistycznych pacjentów przyjmują jedni z najlepszych w Wielkopolsce specjalistów w dziedzinie ginekologii, chirurgii, urologii i okulistyki, a także laryngologii, neurologii i innych.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne.

Certyfikaty

W Wielkopolskich Centrach Medycznych Remedium realizujemy program Unii Europejskiej „Narodowa Strategia Spójności”. Korzystamy z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na wysokim, międzynarodowym poziomie. Uczestniczymy w ogólnopolskich akcjach i wydarzeniach. Współpracujemy z międzynarodową firmą Avon i wspieramy kampanię Avon Kontra Rak Piersi.

Zaufało nam wielu pacjentów, co stanowi dla nas ogromną motywację do dalszej pracy i rozwoju. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, sukcesywnie otwieramy nowe gabinety i wprowadzamy kolejne zabiegi do naszej oferty.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

61 449pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Remedium Wielkopolskie Centra Medyczne
ul. Os. St. Batorego 80A,B,D
61-687 Poznań (filia Śrem ul. gen. Chłapowskiego 3)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasz ośrodek jest położony na spokojnym osiedlu Stefana Batorego, znajdującym się na obrzeżach Poznania. Odległość od Dworca PKP Poznań Główny wynosi ok. 9 km. Port lotniczy oddalony jest o 11 km. W niedalekim sąsiedztwie ośrodka zlokalizowany jest przystanek autobusowy.