Pokaż więcej wyników

Lekarze wykonujący konsultacja implantologiczna

Posiadamy w ofercie 11 specjalistów w 33 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 77 różnych placówkach. Usługa konsultacja implantologiczna jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

lek. dent. Barbara Borowska-Jachym

chirurg stomatolog, implantolog

w BJB Stomatologia Estetyczna

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. dent. Karolina Trusiewicz

stomatolog

w BestWayDent

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
lek. dent. Grzegorz Olszewski

chirurg stomatolog

w Cadent

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. dent. Piotr Puchała

stomatolog

w Artyści Uśmiechu

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. dent. Piotr Stępień

stomatolog

w Implant-Art

ocena 4,0 / 5  (2 opinii)
lek. dent. Tomasz Niżański

stomatolog, implantolog, protetyk stomatologiczny

w Eurodent Stomatologia

dr n. med. Mariusz Kochanowski

stomatolog

w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

lek. dent. Wojciech Fąferko

stomatolog

w Dentim Clinic

lek. dent. Paweł Bernatek

stomatolog

w Platinum

lek. dent. Andrzej Warchlewski

stomatolog

w Platinum

dr n. med. Paulina Bautembach-Koberda

protetyk stomatologiczny

w Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne

Konsultacja implantologiczna - informacje

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

U specjalisty z zakresu implantologii pomocy szukać mogą osoby zarówno z pojedynczymi brakami w uzębieniu, jak i z całkowitym bezzębiem. W trakcie konsultacji specjalista implantologii dokona oceny możliwości wszczepienia implantu, przedstawi pacjentowi plan leczenia, omówi poszczególne systemy implantologiczne oraz poda wstępy kosztorys.

Prywatna wizyta u implantologa w Polsce – gdzie można się na nią udać

W Tychach pomocy implantologicznej udziela lek. stom. Paweł Szczepaniak, specjalista chirurg stomatologiczny i implantolog. Ukończył prestiżowe szkolenie z zakresu implantologii stomatologicznej na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Wolfgana Goethego we Frankfurcie nad Menem, jest też członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego. Posiada certyfikat, potwierdzający jego umiejętności implantologiczne, wydany przez Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie. Pacjenci poddać się u niego mogą także wszczepieniu mikroimplantu pod protezę całkowitą, przygotowaniu do leczenia protetycznego (plastyka i osteoplastyka wyrostków zębodołowych) oraz podnoszeniu dna zatoki szczękowej.

W Warszawie porad z zakresu implantologii udziela lek. stom. Jerzy Perendyk, specjalista stomatologii ogólnej, stomatologii wieku rozwojowego oraz implantologii. Jest absolwentem Uniwersytetu J. W. Goethego we Frankfurcie nad Menem na kierunku Master Of Oral Implantology. Posiada oficjalny tytuł umiejętności w Dziedzinie Implantoprotetyki, wystawiony przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej. Jest autorem i współautorem wielu publikacji z dziedziny implantoprotetyki, w tym publikacji „Kompleksowe leczenie implantologiczne w oparciu o aktualnie obowiązujące protokoły (MIST, PDD, II-IL)”. Uczestniczył w V wieczorze Implantologicznym OSIS – EDI „Przyczyny powikłań w implantoprotetyce i ich leczenie”. W swojej pracy stosuje systemy implantologiczne Nobel Biocare, Friadent oraz Straumann.

Konsultacja implantologiczna we Wrocławiu jest możliwa do przeprowadzenia u dr n. med. Michała Chrobaka, specjalisty stomatologii ogólnej i implantologii. Posiada prestiżowy tytuł Master of Science in Oral Implantology, który uzyskał na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem. Jest dyplomowanym ekspertem implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologii i członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego. W swojej pracy wykorzystuje systemy implantologiczne Friadent (Ankylos , Xive), Alpha Bio, Straumann oraz 3I. Pacjenci poddać się u niego mogą także wszczepieniu materiałów zastępujących kość, zwiększeniu objętości wyrostka zębodołowego oraz podniesieniu dna zatoki szczękowej.

Cena wizyty u implantologa w Polsce i w Hiszpanii

Gabinet zabiegowy w Platinum Gabinet zabiegowy w Platinum

W Polsce za prywatną wizytę u specjalisty z zakresu implantologii zapłacić trzeba około 100 złotych, podczas gdy w Clínicas Propdental w Barcelonie na taką samą usługę trzeba wydać 100 euro, czyli około 420 złotych.