Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący konsultacja kardiologiczna w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa konsultacja kardiologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

lek. Tomasz Kucejko

kardiolog

w CODE Centrum Medyczne

dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski

kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

w CODE Centrum Medyczne

lek. Karolina Szymańska

kardiolog

w CODE Centrum Medyczne

lek. Agata Bikiewicz

kardiolog

w CODE Centrum Medyczne

Konsultacja kardiologiczna Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja kardiologiczna w 6 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 100 zł w MEDICALL, najwyższa to 194 zł, natomiast średni koszt to 132 zł.

Ile kosztuje konsultacja kardiologiczna w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja kardiologiczna w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja kardiologiczna w innych miastach.

Konsultacja kardiologiczna w Łodzi - gdzie najlepiej?

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

Usługi konsultacyjne, które świadczy specjalista kardiolog, wiążą się przede wszystkim z kwalifikacją pacjenta do specjalistycznej diagnostyki oraz leczenia inwazyjnego, po którym specjalista świadczy także prowadzenie wraz z interwencyjnym leczeniem kardiologicznym. Zakres usług kardiologa obejmuje m.in. profilaktykę i leczenie chorób układu krążenia oraz wad układu sercowo-naczyniowego, z wrodzonymi i nabytymi chorobami serca, jak również zaburzeniami jego rytmu. Wskazaniem do konsultacji, oprócz typowych objawów kardiologicznych, jest również wyczynowe uprawianie sportu oraz ocena wyników operacji kardiochirurgicznych.

Leczenie chorób serca w Łodzi – konsultacja kardiologiczna

Konsultacje medyczne w zakresie kardiologii, specjalistyczne poradnictwo oraz leczenie wrodzonych i nabytych chorób naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego świadczy dr n. med. Włodzimierz Pawelski, specjalista chorób wewnętrznych i specjalista kardiolog. W ramach swojej praktyki leczy zachowawczo chorobę niedokrwienną serca, prowadzi też diagnostykę i leczenie zespołu sercowo-płucnego i krążenia płucnego oraz zapalenia i uszkodzenia serca. Jego oferta obejmuje także leczenie zabiegowe schorzeń kardiologicznych i diagnostykę, w tym m. in. ambulatoryjne monitorowanie ciśnienia krwi i EKG oraz badania biochemiczne zawału serca.

Z konsultacji kardiologicznych, a także diagnostyki holterowskiej oraz monitoringu 24 h i 48 h można skorzystać w ramach opieki kardiologa w Centrum Medycznym Neomedical, gdzie konsultacje kardiologiczne obejmują wywiad lekarski oraz badania kardiologiczne (m. in. ciśnienie krwi, echokardiogram, USG Doppler). Gabinet wyposażony jest w USG 3D/4D Aloka 7 Pro oraz 12 kanałowy aparat firmy Mortara do badania EKG spoczynkowego, a oferta placówki, w ramach diagnostyki, uwzględnia także badania laboratoryjne kardiologiczne.

Konsultacja kardiologiczna z zakresu kardiologii dziecięcej to oferta Centrum Medycznego NZOZ Pikamed, które specjalizuje się w chirurgii i kardiologii dziecięcej. Wizyta obejmuje tu badanie fizykalne w diagnostyce niewydolności serca u dzieci, badanie EKG oraz badanie echokardiograficzne, z badaniem echo płodu włącznie. Kardiolog w placówce przeprowadza także kwalifikacje do operacji kardiochirurgicznych w zakresie wrodzonych i nabytych wad serca. 

Cena konsultacji kadriologicznej w Łodzi i Limerick (Irlandia)

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr Sala operacyjna w Centrum Medyczne Med-Gastr

W Klinice Eagle Lodge w Limerick pełna ocena kardiologiczna z konsultacją, echokardiogramem oraz EKG wysiłkowym to wydatek rzędu 574 €, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę ponad 2 400 zł. W Polsce konsultacja specjalistyczna z kardiologiem wraz z zestawem badań zamyka się zazwyczaj w kwocie 500 zł.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja kardiologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.