Konsultacja ortodontyczna Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja ortodontyczna w 7 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 50 zł w DENTestetica, najwyższa to 150 zł, natomiast średni koszt to 101 zł.

Ile kosztuje konsultacja ortodontyczna w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja ortodontyczna w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja ortodontyczna w innych miastach.

Konsultacja ortodontyczna w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w 3g Dentist Gabinet zabiegowy w 3g Dentist

Konsultacja ortodontyczna to pierwsza wizyta mająca na celu poznanie oczekiwań pacjenta dotyczących leczenia i jego zasadniczych problemów ortodontycznych. Podczas wizyty lekarz ortodonta przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, zbiera potrzebne informacje, stara się poznać złe nawyki pacjenta, które będzie należało wyeliminować. Lekarz informuje pacjenta o jego wadzie i możliwościach jej leczenia. Podczas konsultacji lekarz zleca wykonanie zdjęcia rentgenowskiego uzębienia (pantograf i zdjęcie boczne czaszki).

Do kogo na konsultację ortodontyczną w Krakowie?

Konsultacja ortodontyczna może być przeprowadzona w Specjalistycznym Gabinecie Ortodoncji i Stomatologii OrtoKrak. Placówka otrzymała w 2013 roku Certyfikat Zgodności Systemu Zarządzania Jakością z Normą ISO 9001. Oferuje szeroką gamę zabiegów ortodontycznych, a także w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz chirurgii stomatologicznej. Posiada własną pracownię rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Konsultacje w zakresie ortodoncji ma też w swojej ofercie Studio Stomatologii Estetycznej SE+, które otrzymało certyfikat jakości ISO 9001:2008 w zakresie leczenia zachowawczego, ortodontycznego, protetycznego, periodontologicznego oraz implantologicznego. Gabinet szczyci się także certyfikatem uprawniającym do leczenia pacjentów specjalistycznymi aparatami lingwalnymi INCOGNITO, które są dyskretną alternatywą dla popularnych aparatów ortodontycznych. Gabinet współpracuje z ośrodkami naukowymi takimi jak: Uniwersytet Goethego we Frankfurcie, GIDE Dental Institute przy Uniwersytecie UCLA w Los Angeles, czy Geistlich Institute w Szwajcarii.

W Krakowie konsultacje ortodontyczne przeprowadza też dr Katarzyna Tusiewicz, specjalista ortodoncji. Uczestniczyła w licznych szkoleniach, zdobywając certyfikaty: „Leczenie Wad kl.II z zastosowaniem zmodyfikowanego aparatu Herbsta (MALU)”, „Ortodontyczny system lingwalny”,”New Advances In Tad’s – Postępy w zakotwiczeniu szkieletowym” i „Mechanika ortodoncji: dodawanie, odejmowanie i całość”, była także uczestniczką szkoleń „Mikroimplanty jako wzmocnienie zakotwienia” oraz „Nowoczesne Aparaty i Techniki leczenia w ortodoncji” i Sympozjum Ortodonów Polskich. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Na konsultacje w Krakowie można umówić się do lekarza ortodonty dr Olgi Olszowy. Stosuje nowoczesne metody diagnozowania oraz leczenia ortodontycznego (np. diagnozujące urządzenia Digma). Posiada certyfikaty ze szkoleń i kursów specjalistycznych np. "Kluczowe czynniki sukcesu w ortodoncji i ortopedii szczękowo-twarzowej - co robić i jakim sposobem?", "Leczenie ortodontyczne zamkami samoligaturujacymi Axis" czy "Mikrośruby jako narzędzia do tymczasowego zakotwienia szkieletowego w ortodoncji".

W Krakowie konsultacje ortodontyczne oferuje dr n.med. Justyna Łyszczarz, specjalista ortodoncji, absolwentka Collegium Medicum UJ na Wydziale Lekarskim oraz Katedry Ortodoncji Instytutu Stomatologii CM UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W swojej praktyce lekarskiej wykorzystuje aparaty stałe i ruchome, a także innowacyjne aparaty lingwalne INCOGNITO.

Wizytę ortodontyczną ma w swojej ofercie również Specjalistyczne Centrum Ortodoncji ORTOlingwa, którego specjaliści są członkami Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, European Orthodontic Society oraz World Federation of Orthodontists. Uczestniczyli oni w praktykach zagranicznych m.in.we Francji – staż ortodontyczny w zakresie aparatów lingwalnych, w Austrii (staż Klinische Abteilung fur Mund-, Kiefer- u Gesichtschirurgie), oraz w Niemczech - staż ortodontyczny w Gemeinschaftspraxis Besters&Partner.

Konkurencyjna oferta w polskich gabinetach stomatologicznych

Gabinet zabiegowy w 3g Dentist Gabinet zabiegowy w 3g Dentist

Konsultacja ortodontyczna u dr Anny Chang z Ethos Orthodontics w Queensland to koszt 80 dolarów (ok.295 zł). W Krakowie koszt wizyty waha się od 70 zł do 150 zł. Przy okazji wizyty w mieście Kraka warto przespacerować się Drogą Królewską, Historyczną Trasą Podgórską, czy Ścieżkami Jana Pawła II. Miasto zaprasza turystów również do urokliwych kawiarenek, teatrów , muzeów czy Opery Krakowskiej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortodontyczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.