Ortodonta Wrocław

Przedstawiamy poniżej listę ortodontów z Wrocławia. Sprawdź usługi ortodontyczne oraz ich ceny i zapoznaj się z opiniami pacjentów. Wybierz najlepszego dla siebie specjalistę i umów się na wizytę ortodontyczną.


Najczęstsze pytania o ortodontów we Wrocławiu

  • Ile kosztuje konsultacja ortodontyczna we Wrocławiu ?

    Ceny wizyt ortodontycznych w placówkach z Wrocławia zaczynają się od 100 zł za wizytę w DENS (ul. Łaciarska 5 lok. 1F), 160 zł w LUX MED Wrocław (Plac Dominikański 3), 200 zł w STOMO CLINIC (ul. Krucza 2A/2B). Najdroższe wizyty kosztują 250 zł w DENTAL cover oraz 200 zł w STOMO CLINIC (ul. Krucza 2A/2B) - sprawdź wszystkie ceny »

  • Które placówki ortodontyczne we Wrocławiu są najlepiej oceniane?

    Spośród 222 placówek oferujących usługi ortodontyczne we Wrocławiu najlepiej oceniane przez pacjentów są: DENS (oceniona jako znakomita: 9,7/10), DENTAL cover (oceniona jako znakomita: 9,1/10), STOMO CLINIC (oceniona jako znakomita: 9,2/10). - sprawdź wszystkie opinie »

  • Jakie są najczęstrze powody wizyt u ortodontę we Wrocławiu?

    Ortodonci przujmujący na wizyty we Wrocławiu spotykają się najczęściej z takimi kwestiami medycznymi jak aparat ortodontyczny, aparaty ortodontyczne ruchome i korekcyjne, wizyta kontrolna aparatu stałego, zdjęcie aparatu stałego czy przyklejenie oderwanego zamka ortodontycznego.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…