Lekarze wykonujący konsultacja ortopedyczna w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa konsultacja ortopedyczna w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

lek. Jacek Ociepka

ortopeda, traumatolog

w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. Tomasz Suchmiel

ortopeda

w ORTHOmedyk

Konsultacja ortopedyczna w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North Sprzęt medyczny w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Na konsultację ortopedyczną udać się mogą pacjenci po urazach i ze schorzeniami narządu ruchu. Do specjalisty ortopedii zgłaszają się m.in. osoby z urazami mięśni, chorobami zwyrodnieniowymi stawów oraz chorobami, wynikającymi z zaburzeń struktury kostnej. W trakcie wizyty przeprowadza się dokładny wywiad lekarski oraz badanie ortopedyczne. Konsultacja poszerzona może zostać również o diagnostykę obrazową danego obszaru (np. USG ortopedyczne, RTG).

Prywatna wizyta u specjalisty z zakresu ortopedii w Częstochowie – gdzie można się na nią udać

Porad z zakresu ortopedii udziela lek. med. Arkadiusz Koniarski, specjalistka ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Staż naukowy z chirurgii barku odbył w Istituto Clinico Humanitas w Mediolanie, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Zakopanem. Posiada certyfikat ukończenia kursu specjalistycznego „Nowe kierunki w chirurgii więzadła krzyżowego tylnego”, brał też udział w sympozjum „Uszkodzenia chrzęstno-kostne stawu skokowo-goleniowego  -  aktualne koncepcje lecznicze”. Specjalizuje się w chirurgii barku (artroskopowej i klasycznej), kolana (artroskopowej i klasycznej) oraz w chirurgii stawu skokowego, przeprowadza też badanie USG stawów (szczególnie diagnostykę preluksacyjną bioderek dziecięcych) oraz terapię czynnikami wzrostu. 

Konsultacja ortopedyczna w Częstochowie jest także możliwa do przeprowadzania u dr n. med. Grzegorza Pileckiego, specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który jest autorem pracy „Ocena wyników rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego u dzieci i młodzieży”. Ukończył staż w Klinice Chirurgii Urazowej Uniwersytetu w Kilonii (w Niemczech), a doświadczenie zawodowe zdobywał w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana, Artroskopii. Specjalizuje się w chirurgii kolana, przeprowadza też badania ultrasonograficzne narządu ruchu.

Na konsultację ortopedyczną udać się można również do lek. med. Wojciecha Kopka, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Brał udział w XIII Kongresie Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana, Artroskopii, ukończył także  szkolenie z jednoprzedziałowej endoprotezoplastyki stawu kolanowego z zastosowaniem systemu endoprotez Accuris - Smith&Nephew. Specjalizuje się w artroskopii kolana, traumatologii sportowej oraz chirurgii urazowej.

Cena prywatnej wizyty u ortopedy w Częstochowie i w Madrycie

Sala operacyjna w ORTHOmedyk Sala operacyjna w ORTHOmedyk

W Częstochowie za konsultację ortopedyczną zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej usługi jest znacznie wyższa. W Instituto Madrileño de Traumatología w Madrycie wynosi ona 150 euro, czyli ponad 600 złotych.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ortopedyczna w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.