Dobry dermatolog Wrocław

Szukasz dobrego dermatologa we Wrocławiu, który pomoże Ci uporać się z problemami skórnymi? Jesteś w odpowiednim miejscu! Poniżej znajdziesz listę 11 klinik, w których przyjmują dermatolodzy cieszący się dobrymi opiniami wśród pacjentów. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 121 lok. 212

Esderm

4,9 / 5  (568 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja dermatologiczna 180 zł

  Jednym ze specjalistów przyjmujących w Specjalistycznym Centrum Medycznym Esderm jest lek. Sebastian Matwiejczyk. Wśród swoich pacjentów cieszy się on opinią doświadczonego, rzetelnego i życzliwego specjalisty.

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Lekarze wykonujący konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu

  We Wrocławiu posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez dermatologa.

  lek. Renata Bieniek

  lekarz medycyny estetycznej

  w Centrum Medyczne Bieniek

  ocena 4,0 / 5  (1 opinii)
  lek. Magdalena Strzała-Siedlerska

  dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

  w Centrum Medyczne Bieniek

  lek. Magdalena Bencal-Kusińska

  dermatolog, wenerolog

  w VenoMedica

  dr n. med. Aneta Madej

  dermatolog, wenerolog

  w Prestige Skin

  lek. Edyta Lelonek

  dermatolog, wenerolog

  w Proclinic

  lek. Sebastian Matwiejczyk

  dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

  w Esderm

  dr n. med. Monika Kukulska

  lekarz medycyny estetycznej

  w BeauMED

  dr Agnieszka Kurzawińska

  kosmetolog, dermatolog, wenerolog

  w BeauMED

  Konsultacja dermatologiczna Wrocław - cena

  Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja dermatologiczna w 11 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 80 zł w Prestige Skin, najwyższa to 217 zł, natomiast średni koszt to 153 zł.

  Ile kosztuje konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja dermatologiczna w wrocławskich placówkach:

  Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja dermatologiczna w innych miastach.

  Konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

  Na poradę do specjalisty dermatologa warto udać się, gdy zauważymy u siebie niepokojące zmiany na skórze, a także wtedy, gdy chcemy pozbyć się niektórych zmian skórnych. Dermatolog pomoże także w przypadku nadmiernej potliwości, problemów z włosami czy chorób ogólnoustrojowych objawiających się na skórze.

  Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

  Gdzie do dermatologa we Wrocławiu?

  Do wrocławskiego Gabinetu Dermatologicznego można się umówić na konsultacje z jednym z przyjmujących tu specjalistów, w czasie których lekarz omówi z pacjentem problemy z zakresu dermatologii ogólnej. Ponadto można się poddać tutaj zabiegowi krioterapii, elektrokoagulacji czy mezoterapii leczniczej. Jednym z lekarzy jest dr n. med. Anita Hryncewicz-Gwóźdź, specjalista dermatologii i wenerologii, która swoje doświadczenie medyczne zdobywała w Katedrze i Klinice Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz doszkala się na konferencjach i kursach w kraju i za granicą, np. z zakresu chorób alergicznych skóry.

  W Prywatnym Gabinecie Dermatologicznym dr Pluciński specjalista udziela konsultacji z zakresu nie tylko dermatologii, ale także wenerologii. Wśród oferowanych tutaj zabiegów można wymienić: krioterapię i elektrochirurgię. Pacjentowi zostanie zaproponowane odpowiednie leczenie dostosowane do jego schorzenia. Na konsultacje i zabiegi przyjmuje dr n. med. Piotr Pluciński, dobry dermatolog i wenerolog. Swoich umiejętności zawodowych nabywał w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

  DermaDerm to gabinet dermatologiczny, gdzie pacjent może udać się na prywatną wizytę dermatologiczną, na której specjalista przeprowadzi odpowiednią diagnostykę i podejmie skuteczne leczenie różnych chorób skóry. Wykona dermatoskopię cyfrową w celu oceny zmian skórnych oraz zabiegi dermatochirurgiczne, tj. usuwanie guzów skóry laserem CO2, krioterapia brodawek wirusowych, chirurgiczne usunięcie zmiany skórnej czy laserowe zamykanie naczynek. Specjalistą z tego zakresu jest dr Adrian Chwojnicki, znany dermatolog i wenerolog, który nabywał doświadczenia, pracując w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu.

  Znani dermatolodzy na Dolnym Śląsku

  Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park

  W Proclinic - placówce, która dołączyła do nas w 2018 roku - przyjmuje wielu dobrych dermatologów:

  • lek. Magdalena Bencal-Kusińska
  • lek. Edyta Lelonek
  • lek. Bartosz Ptak
  • lek. Karolina Rajkowska
  • lek. Katarzyna Łuczak
  • lek. Daria Wojtczyk

  W Przychodni Lekarskiej Vita znajduje się Gabinet Dermatologiczny, w którym na konsultacji można zasięgnąć porady specjalisty dermatologa. Lekarz zajmuje się tutaj drobnymi zabiegami dermatologicznymi, np. usuwaniem brodawek, znamion, naczyniaków przy wykorzystaniu metod  krioterapii, elektrokoagulacji i łyżeczkowania. Jednym z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Alicja Bliżanowska, specjalista dermatologii i wenerologii, która w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w skomplikowanych przypadkach dermatologicznych, tj. atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy choroby autoimmunologiczne.

  Gabinet Dermatologii Leczniczej i Laserowej Platinium zaprasza swoich pacjentów nie tylko na konsultacje medyczne ze specjalistami dermatologii ale także na zabiegi z dermatologii ogólnej i estetycznej, tj. elektrokoagulacja, laser frakcyjny czy mezoterapia i leczenie nadpotliwości. Na wizytę można się tutaj umówić do dr n. med. Barbary Pytrus, specjalisty dermatologii i wenerologii, która jest recenzentem naukowym podręczników tj. "Kosmetyka" czy "Dermatochirurgia". Posiada także liczne certyfikaty z odbytych szkoleń dermatologicznych.

  FAQ: konsultacja dermatologiczna we Wrocławiu - najczęstsze pytania

  • Ile kosztuje wizyta u dermatologa we Wrocławiu?

   Za konsultację dermatologiczną we Wrocławiu zapłacimy minimum 80 zł. Średnia cena wizyty to około 150 zł. Koszt spotkania z najbardziej znanym dermatologiem we Wrocławiu może wynieść nawet 180 zł. Porównaj ceny w 16 wrocławskich placówkach.

  • Którzy wrocławscy dermatolodzy są najlepiej oceniani?

   Pozytywnymi opiniami pacjentów we Wrocławiu cieszy się wielu dermatologów, m.in. dr n. med. Ewa Kaniowska (DERMA PULS), dr n. med. Karolina Lesner (Venomedica) i lek. Sebastian Matwiejczyk (Esderm). Zobacz listę najlepszych specjalistów dermatologii.

  • Czy potrzebne jest skierowanie na wizytę u dermatologa?

   Chcąc udać się do dermatologa we Wrocławiu na NFZ, niezbędne jest okazania skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Aby zapisać się na wizytę prywatnie, nie jest ono wymagane.

  • W których klinikach we Wrocławiu przyjmują dermatolodzy?

   Dermatolodzy przyjmują w wielu wrocławskich placówkach. Spośród nich warto wymienić kliniki takie jak Esderm, Venomedica, Tesoro czy Proclinic. Kliknij i sprawdź pełną listę 16 placówek.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja dermatologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława oraz Brzeg.