Chirurgiczne leczenie otyłości Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą chirurgiczne leczenie otyłości, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Szczecina. Chirurgiczne leczenie otyłości można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (253 km od Szczecina) w cenie 10000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

Lubin, ul. Leśna 8b (253 km od Szczecina)
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  363 opinii
  • Założenie regulowanej opaski żołądkowej chirurgicznie 16000 zł
  • Zabieg usunięcia regulowanej opaski żołądkowej 10000 zł
  • Powtórna operacja bariatryczna 26000 zł
lek. Maciej Plesiak

lek. Maciej Plesiak

chirurg ogólny, bariatra

O chirurgicznym leczeniu otyłości podczas webinaru opowiadał lek. Maciej Plesiak – chirurg ogólny z placówki CDT MEDICUS: – Pacjenci zwykle kojarzą bariatrię z zabiegiem rękawowej resekcji żołądka, jednak nie jest to jedyna metoda chirurgicznego leczenia otyłości – by-pass gastryczny, czyli ominięcie żołądkowe, opaska żołądkowa to mniej popularne, ale nie mniej ważne zabiegi. Należy pamiętać, że otyłość to choroba wielonarządowa, powiązana niejednokrotnie ze stanem psychicznym pacjenta. Właśnie dlatego leczenie to nie tylko przeprowadzenie zabiegu, ale cały proces, którego elementem często jest współpraca z psychologiem czy psychodietetykiem.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja chirurgiczna 200 zł

Chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Szczecina na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 10000 zł za zabieg usunięcia regulowanej opaski żołądkowej natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 26000 zł (powtórna operacja bariatryczna).

Ile kosztuje chirurgiczne leczenie otyłości w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Szczecina:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen chirurgiczne leczenie otyłości najbliżej Szczecina

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 9 innych miastach. Sprawdź ceny chirurgiczne leczenie otyłości w innych miastach.

Więcej na temat chirurgiczne leczenie otyłości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…