Ginekolog Łódź

Zauważyłaś u siebie zaburzenia miesiączkowania lub inne niepokojące objawy ze strony układu rozrodczego? Jak najszybciej umów się na wizytę do odpowiedniego specjalisty. Oto lista ginekologów z Łodzi, którzy pomogą rozwiązać Twój problem.

…więcej

lek. Aleksandra Krokocka

ginekolog, ginekolog-położnik

W swojej codziennej pracy lek. Aleksandra Krokocka diagnozuje i leczy choroby takie jak endometrioza czy zespół policystycznych jajników. Pomoc uzyskają u niej także kobiety z problemem niepłodności, zaburzeniami miesiączkowania i nadżerkami. Dokładność, rzeczowość i umiejętność stworzenia miłej atmosfery sprawiają, że jest to wyjątkowo dobry ginekolog w Łodzi.

  Konsultacje i zabiegi:
 • Konsultacja ginekologiczna130 zł
 • Konsultacja ginekologiczna online120 zł
 • Konsultacja położnicza130 zł
 • USG piersi100 zł
 • USG wczesna ciąża120 zł
 • Pokaż więcej (7)
Placówki, w których przyjmuje:

lek. Łukasz Janas

ginekolog

Lek. Łukasz Janas leczy choroby ginekologiczne i zaburzenia miesiączkowania. Pomaga także kobietom z problemami zaburzeń seksualnych oraz niepłodnością. Pacjentki mogą prowadzić u niego ciąże, jak również wykonać badania USG. Doktor Janas przyjmuje swoje podopieczne także w ramach NFZ. To specjalista ceniony za indywidualne podejście, cierpliwość i życzliwość.

Placówki, w których przyjmuje:

lek. Kinga Zimna

ginekolog

W swojej codziennej praktyce lek. Kinga Zimna udziela konsultacji z zakresu ginekologii i położnictwa, prowadzi ciąże oraz leczy choroby ginekologiczne takie jak zapalenie pochwy, zaburzenia miesiączkowania czy nietrzymanie moczu. Pomaga także kobietom z problemem niepłodności. Rzeczowość, delikatność i uprzejmość sprawiają, że jest to bardzo dobry ginekolog w Łodzi.

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry ginekolog w Łodzi

Autor:
Aktualizacja:

Zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, niepłodność czy nowotwory żeńskich narządów płciowych to tylko niektóre schorzenia leczone przez ginekologów. Gdzie w Łodzi przyjmują lekarze tej specjalizacji i który gabinet ginekologiczny wybrać?

Ginekolog w Łodzi - prywatnie czy na NFZ?

Ginekolog to jedna z niewielu specjalizacji lekarskich, która w przypadku wizyty na NFZ nie wymaga przyniesienia ze sobą skierowania. Kobiety, które zauważą u siebie niepokojące objawy ze strony narządów płciowych mogą zatem od razu wybrać się do poradni. Czas oczekiwania na konsultację ginekologiczną w Łodzi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia to zwykle od 3 tygodni do nawet 4 miesięcy. Wielkość kolejki z reguły jest uzależniona od renomy lekarza, jak i placówki, w której przyjmuje. Warto pamiętać, że liczba chętnych do znanego lekarza ginekologa w Łodzi z pewnością będzie większa niż do mniej popularnych specjalistów.

Ginekolog endokrynolog w Łodzi

Część dobrych ginekologów w Łodzi posiada także specjalizację z endokrynologii. Jest to niezwykle przydatne w przypadku schorzeń, które dotyczą jednocześnie układu rozrodczego i hormonalnego. Należy do nich np. zespół policystycznych jajników (PCOS). Podczas wizyty u ginekologa endokrynologa często można wykonać także badanie USG czy cytologię, dlatego kobiety ze schorzeniami wymagającymi interwencji endokrynologa często wybierają lekarzy o łączonych specjalizacjach. Analogicznie, w przypadku nowotworów (np. szyjki macicy) warto skonsultować się z ginekologiem onkologiem.

Dobry ginekolog w Łodzi - gdzie przyjmuje?

Liczba łódzkich gabinetów, w których można zasięgnąć porady ginekologa jest naprawdę duża. Oto lista znanych lekarzy w Łodzi:

 • Łódź Retkinia: Lek. Marta Czaj, Dr n. med. Witold Kłosiński, Lek. Patrycja Stańczyk
 • Łódź Bałuty: Dr Barbara Kocięba-Gała (Salve), Lek. Ewa Roczniok, Prof. dr hab. n. med. Jarosław Kalinka
 • Łódź Widzew: Dr n. med. Agnieszka Szukała, Dr n. med. Dariusz Sosnowski, Lek. Anna Stepowicz
 • Łódź Piotrkowska: Dr n. med. Ewa Żydowicz-Mucha, Lek. Janina Śliwińska-Karasek, Dr n. med. Anna Nowińska-Serwach
 • Łódź Górna: Dr n. med. Wojciech Jan Ałaszewski, Dr n. med. Lech Dudarewicz, Lek. Hanna Klimek

Jednym z ginekologów przyjmujących w Łodzi jest dr Ewa Roczniok. Pacjentki przyjmuje w Gabinecie Ginekologicznym, gdzie oferuje usługi m.in. z diagnostyki i leczenia niepłodności, leczenia zaburzeń miesiączkowych, leczenia zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz pomaga w przypadku zaburzeń hormonalnych.

Do grona łódzkich ginekologów należy także dr hab. n. med. Zbigniew Pietrzak. Pacjentkom pomaga w Poradni Ginekologicznej mieszczącej się w Centrum Medycznym NeoMedical, gdzie wykonuje badania ginekologiczne i USG dopochwowe, badania cytologiczne oraz kolposkopowe. Zajmuje się zaburzeniami hormonalnymi, stanami zapalnymi pochwy czy nadżerką szyjki macicy.

Następnym specjalistą ginekologii w Łodzi jest dr Joanna Gruszczyńska-Walczak. Pomocy ginekologicznej udziela w swoim Prywatnym Gabinecie Ginekologicznym. W zakres jej usług wchodzą m.in. zabiegi krioterapii w leczeniu nadżerek, dr Gruszczyńska leczy także infekcje narządu rodnego czy endometriozę.

Dr Teresa Buldecka-Woźniak to jeszcze jeden ginekolog przyjmujący na terenie miasta Łodzi. Na konsultacji i leczeniu można się z nią spotkać w Gabinecie Endokrynologiczno-Ginekologicznym, w którym zajmuje się leczeniem nadmiaru męskich hormonów u kobiet, klimakterium czy endokrynologią ciąży. Ponadto leczy choroby ginekologiczne, tj. mięśniaki, torbiele jajników, zapalenia pochwy wirusowe, grzybicze czy bakteryjne.

Specjalistą ginekologii i położnictwa, przyjmującym w Łodzi jest również dr n. med. Grażyna Dec. Swoje pacjentki leczy w Gabinecie Lekarskim, gdzie zajmuje się m.in. pobieraniem wymazów cytologicznych i mikrobiologicznych, pobieraniem posiewów z dróg rodnych, pobieraniem wycinków z szyjki macicy czy pobieraniem wycinków ze sromu.

Na konsultacji i leczeniu ginekologicznym łódzka pacjentka może spotkać się także z dr. n. med. Małgorzatą Jędrzejczyk, która przyjmuje pacjentki w gabinecie One-Med. Zajmuje się zaburzeniami hormonalnymi, zaburzeniami miesiączkowania, menopauzą, a także zaburzeniami hormonalnymi u kobiet w ciąży. Przeprowadza również zabiegi ginekologiczne z plastyką, np. rewitalizację okolic krocza i pochwy.

Pacjenci szukali ginekologa w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.