O specjaliście

Lek. Krzysztof Nowak studiował na Akademii Medycznej w Poznaniu, którą ukończył w 2002 r. z wyróżnieniem. Następnie odbył roczny staż w szpitalu w Śremie, gdzie od 2003 r. pracuje na Oddziale Chirurgicznym. W 2010 r. zdał z wynikiem bardzo dobrym Państwowy Egzamin Specjalistyczny, uzyskując tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Następnie odbył 2-letnie szkolenie specjalizacyjne z chirurgii onkologicznej na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej I Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Jesienią 2013 r. zdał z wynikiem dobrym Państwowy Egzamin Specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii onkologicznej. Swoją wiedzę poszerza, a umiejętności doskonali biorąc udział w licznych spotkaniach oraz warsztatach, organizowanych przez Towarzystwo Chirurgów Polskich oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej, których jest członkiem.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. K. Nowak

Doktor Krzysztof Nowak specjalizuje się w diagnostyce oraz usuwanu znamion i zmian skórnych. Zabiegi wykonuje za pomocą nowoczesnego lasera CO2, dzięki któremu usuwa się zmiany skórne w mało inwazyjny sposób i minimalizuje lub całkiem eliminuje ryzyko blizn po zabiegu. Leczenie laserem CO2 może dotyczyć następujących zmian: brodawki, kurzajki, modzele i odciski, a także brodawki łojotokowe i znamiona. Laser CO2 wykorzystywany jest również do leczenia wrastających paznokci.

Lek. Krzysztof Nowak wykonuje praktycznie większość zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej (operacje jamy brzusznej, przepuklin, żylaków kończyn dolnych) oraz zabiegi na przewodzie pokarmowym i skórne z zakresu chirurgii onkologicznej.

Szczególnie interesują go zabiegi laparoskopowe na pęcherzyku żółciowym oraz wyrostku robaczkowym, zabiegi na tarczycy (w tym resekcje totalne tarczycy), a także operacje przewodu pokarmowego z powodu nowotworów jelita grubego. Poza tym zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób piersi (wykonuje biopsję gruboigłową zmian w piersiach i tkankach miękkich pod kontrolą USG).


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje dr n. med. Krzysztof Nowak, wraz z cennikiem usług.

Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska

Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska, Plac Armii Poznań 3
8,8 / 10   •   Bardzo dobra   •  104 opinii
dr n. med. Krzysztof Nowak
dr n. med. Krzysztof Nowak
Umów wizytę w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska:
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  Zabieg chirurgiczny - 350 zł
  180
  Konsultacja onkologiczna
  100
 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Onkologia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…