Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Poznania. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (186 km od Poznania) w cenie 22000 zł lub w CDT MEDICUS w Lubinie (124 km od Poznania) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 20000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

KCM Clinic

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7(186 km od Poznania)
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  585 opinii

Zabieg zniosłam znakomicie. Blizny bardzo malutkie, precyzyjne szycie. Po zabiegu doszłam szybko do siebie. Jestem mega przeszczęśliwa, że się na to zdecydowałam. Już teraz -19 kg od 6 lipca! To wielkie szczęście dla mnie i mojej rodziny. Zero zmęczenia ~ Ewelina (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo od 22000 zł
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości 160 zł

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 5 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 15900 zł w Euromed, najwyższa to 30500 zł, natomiast średni koszt to 21680 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Poznania:

Posiadamy również ofertę w 10 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo