Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Poznania. Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (186 km od Poznania) w cenie 19900 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (204 km od Poznania) gdzie cena za rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo wynosi 25400 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

KCM Clinic

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7 (186 km od Poznania)
9,2 / 10  •  Znakomita  •  1877 opinii

Zabieg zniosłam znakomicie. Blizny bardzo malutkie, precyzyjne szycie. Po zabiegu doszłam szybko do siebie. Jestem mega przeszczęśliwa, że się na to zdecydowałam. Już teraz -19 kg od 6 lipca! To wielkie szczęście dla mnie i mojej rodziny. Zero zmęczenia ~ Ewelina (Resekcja żołądka laparoskopowo, dr hab. n. med. Grzegorz Kowalski)

  • Resekcja żołądka laparoskopowo od 19900 zł
  • Konsultacja w zakresie leczenia otyłości od 200 zł

Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w 6 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 19900 zł w KCM Clinic, najwyższa to 25400 zł, natomiast średni koszt to 23417 zł.

Ile kosztuje rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo najbliżej Poznania:

Posiadamy również ofertę w 11 innych miastach. Sprawdź ceny rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo w innych miastach.

Więcej na temat rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…