Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Poznania. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (186 km od Poznania) w cenie 29900 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (204 km od Poznania) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 32000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 4 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 28000 zł w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, najwyższa to 32000 zł, natomiast średni koszt to 30075 zł.

Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Poznania:

Posiadamy również ofertę w 5 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…