Leczenia chrapania i bezdechu sennego Poznań

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Lubina (124 km od centrum Poznania)

Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

Lubin, ul. Leśna 8b (124 km od Poznania)
8,7 / 10  •  Bardzo dobra  •  363 opinii
  • Leczenia chrapania i bezdechu od 400 zł
  • Badanie polisomnograficzne od 500 zł
  • Plastyka podniebienia miękkiego 5500 zł
  • Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą Celon 2000 zł
  • Konsultacja laryngologiczna od 250 zł

Lekarze wykonujący leczenia chrapania i bezdechu sennego w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenia chrapania i bezdechu w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez laryngologa i otolaryngologa.

dr hab. n. med. Marcin Frączek

otolaryngolog

w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS

9,4 / 10

Leczenia chrapania i bezdechu sennego Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenia chrapania i bezdechu sennego w Poznaniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 500 zł za badanie polisomnograficzne natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 5500 zł (plastyka podniebienia miękkiego).

Ile kosztuje leczenia chrapania i bezdechu sennego w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenia chrapania i bezdechu sennego w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenia chrapania i bezdechu sennego w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny leczenia chrapania i bezdechu sennego w innych miastach.

Leczenia chrapania i bezdechu sennego w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Wśród głównych objawów chrapania i bezdechu sennego wymienia się m.in. częste przebudzenia w trakcie snu, uczucie suchości w ustach po przebudzeniu, uczucie senności w ciągu dnia, brak koncentracji oraz wysoki stopień drażliwości. Osoby, u których występują powyższe problemy, powinny zgłosić się po profesjonalną pomoc medyczną. Leczenie zaburzeń oddychania podczas snu przyjmuje, w zależności od ich zaawansowania, formę zachowawczą (np. zmiana nawyków żywieniowych, unikanie spożycia alkoholu i palenia papierosów) lub zabiegową (np. plastyka podniebienia miękkiego, wszczepienie implantów podniebiennych Pillar).

Leczenie bezdechów sennych i chrapania w Poznaniu

Osobom, zmagającym się z problemem chrapania, pomocy udzielić może dr n. med. Dorota Miętkiewska-Leszniewska, specjalistka otolaryngolog. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu i członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem. Specjalizuje się m.in. w leczeniu chrapania i bezdechu śródsennego. Wykonuje plastykę małżowin nosowych, plastykę podniebienia oraz języczka. Udać się do niej można również na korekcję krzywej przegrody nosowej, funkcjonalną endoskopową operację nosa i zatok oraz usunięcie migdałków podniebiennych.

W Poznaniu z problem chrapania udać się można także do Specjalistycznego Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu Sennego. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu diagnostyki oraz leczenia zaburzeń oddychania podczas snu. Leczenie chrapania i bezdechów sennych odbywa się m.in. przy użyciu najnowocześniejszej technologii – koblacji, do ośrodka udać się można także na plastykę podniebienia miękkiego i endoskopową korektę przegrody nosowej, a także na plastykę małżowin nosowych oraz zabieg mający na celu usunięcie migdałków podniebiennych lub polipów nosowych. Oferta Centrum obejmuje ponadto procedurę wszczepienia implantów Pillar.

Na leczenie chrapania i bezdechu sennego udać się również można do Prywatnej Lecznicy Certus, która była pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w kraju. W placówce świadczona jest cała gama usług, w tym z zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń oddychania w trakcie snu. W leczeniu chrapania stosuje się zabiegi wszczepienia implantów podniebienia miękkiego Pillar, co pozwala w przypadku większości pacjentów na powrót do normalnej aktywności jeszcze w dniu zabiegu. Oferta Lecznicy obejmuje ponadto poligrafię, czyli badanie śródsenne, które składa się z zapisu podstawowych elementów do oceny snu i oddychania oraz dopasowanie protezy powietrznej CPAP.

Pacjenci szukali zabiegu leczenia chrapania i bezdechu sennego w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat leczenia chrapania i bezdechu sennego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…