Laserowe usuwanie zmian skórnych Poznań

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie zmian skórnych w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa laserowe usuwanie zmian skórnych w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

lek. Dorota Grzywacz

lekarz

w MedicaLaser

Laserowe usuwanie zmian skórnych Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie zmian skórnych w Poznaniu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 100 zł za rumień - leczenie laserem natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 1900 zł (rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie zmian skórnych w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie zmian skórnych w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie zmian skórnych w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Rozszerzone pory skórne - usuwanie laserem
  Poznań, Idzikowskiego 4
  Alma Harmony XL PRO:

  od 500 zł
  do 1900 zł

 • Włókniaki - usuwanie laserem
  Poznań, Słupska 31
  cena zależna od wielkości

  od 250 zł
  do 250 zł

  Poznań, Braniewska 20

  od 400 zł
  do 1500 zł

  Mosina, Wawrzyniaka 13
  od 200 zł - za pojedynczą zmianę

  od 200 zł
  do 200 zł

 • Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem
  Poznań, Słupska 31
  cena zależna od wielkości

  od 200 zł
  do 200 zł

  Mosina, Wawrzyniaka 13
  od 100 zł - za pojedynczą zmianę

  od 100 zł
  do 100 zł

 • Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem
  Poznań, Słupska 31
  cena zależna od wielkości

  od 250 zł
  do 250 zł

  Mosina, Wawrzyniaka 13
  od 200 zł - za pojedynczą zmianę

  od 200 zł
  do 200 zł

 • Brodawki łojotokowe - usuwanie laserem
  Poznań, Słupska 31
  cena zależna od wielkości

  od 250 zł
  do 250 zł

  Poznań, Braniewska 20

  od 400 zł
  do 1500 zł

  Mosina, Wawrzyniaka 13
  od 200 zł - za pojedynczą zmianę

  od 200 zł
  do 200 zł

 • Kępki żółte - usuwanie laserem
  Mosina, Wawrzyniaka 13
  od 200 zł - za pojedynczą zmianę

  od 200 zł
  do 200 zł

 • Rumień - leczenie laserem
  Poznań, Idzikowskiego 4
  Alma Harmony XL PRO:

  1500 zł

  Mosina, Wawrzyniaka 13
  twarz 450zł nos 200zł policzki 200zł czoło 150zł broda 100zł szyja 200zł dekolt 250zł cena dotyczy 1 zabiegu

  od 100 zł
  do 450 zł

Posiadamy również ofertę w 44 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie zmian skórnych w innych miastach.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Obecnie coraz rzadziej usuwa się chirurgicznie takie zmiany skórne jak włókniaki, brodawki i naczyniaki. Nowoczesnym i popularnym rozwiązaniem jest laser dermatochirurgiczny do usuwania znamion skórnych, dzięki któremu zabieg jest mniej inwazyjny, a efekty leczenia znacznie lepsze. Usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 jest poprzedzone znieczuleniem w postaci Lignokainy w kremie lub w zastrzyku. Czasem zachodzi potrzeba powtórzenia zabiegu. Po nim należy stosować się do zaleceń lekarza, aby proces gojenia przebiegał bez powikłań.

Laserowe usuwanie zmian skórnych w poznańskich klinikach

Bezoperacyjne leczenie łagodnych (nienowotworowych) zmian skórnych metodą laseroterapii w Poznaniu jest w oferice prywatnej kliniki chirurgii plastycznej Mandala  Beauty Clinic, o której można poczytać w magazynie High Living na temat możliwości medycyny estetycznej. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr Małgorzata Woźniak-Myszka. Klinika dysponuje urządzeniem Biopixel do laserowych zabiegów dermatochirurgicznych. Lekarze proponują m.in. usuwanie zmian skórnych laserem frakcyjnym Fraxel.

Usuwanie zmian skórnych niezłośliwych laserem ablacyjnym CO2 jest możliwe u lekarza dr Ilony Osadowskiej, która przyjmuje pacjentów w prywatnych gabinetach w kilku miastach Polski, m.in. w Poznaniu. Lekarz posiada certyfikat ze szkolenia pt. "Biorestrukturyzacja zwiotczałych tkanek ciała preparatem Skin-R, biostymulacja skóry preparatem Skin-B." W gabinecie medycyny estetycznej usuwane są znamiona barwnikowe laserem ablacyjnym Er:YAG. Lekarze z gabinetu Dr Osadowska wykonują także usuwanie włókniaków lancetronem, tzw. metodą elektrochirurgiczną.

Laserowym usuwaniem zmian skórnym zajmuje się też Centrum Medycyny Estetycznej Estime, gdzie pracuje dermatolog dr Julita Wołowiec  - uczestniczka sympozjum naukowego we Wrocławiu pt. "Dermatoskopia w praktyce dermatologicznej". Lekarze z Estime wykonują również zabiegi estetyczne, np. laserowe usuwanie rozstępów urządzeniem Palomar star lux 500. Popularne jest usuwanie blizn potrądzikowych mikrowiązkami laserowymi.

Na usunięcie zmiany skórnej laserem CO2 można umówić się w klinice medycyny estetycznej Beauty Factory Fabryka Urody. Dermatolog dr Jarosław Juska, który uczestniczył w szkoleniu pt. "Lasery w Dermatologii", stosuje laser frakcyjny w usuwaniu kłykcin. Oprócz tego pacjenci mogą poddać się laserowemu usunięciu przebarwień i wyrównaniu kolorytu skóry twarzy. W Beauty Factory dostępny jest też laser diodowy do zamykania naczynek oraz laser IPL do fotoodmładzania i redukcji zmarszczek.

W Poznaniu znajduje się jeszcze Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica, w którym pracują dermatolog dr Ewa Stawicka oraz chirurg dr Rafał Prager. Lekarze proponują pacjentom ze zmianami skórnymi usuwanie laserowe, np. zmiana guzkowa skóry. Dr Stawicka jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów estetycznych, natomiast dr Prager uczestniczył w III Międzynarodowej Konferencji "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej". Gabinet PoEstetica wyposażony jest w laser CO2 Mixel do usuwania blizn pourazowych.

Dermatolog dr Iwona Stajkowska, która pracuje w gabinecie dermatologicznym Mediwa dermestetica, oferuje takie zabiegi jak usunięcie odcisków laserem UltraFrax 300 czy wycięcie brodawki metodą laserową. W gabinecie Mediwa pacjenci mogą też zapisać się na zabiegi  nowoczesnym e-light IPL+RF medycznym IPLem MedPL 2000 do przebarwień posłonecznych. Dr Stajkowska stosuje laser dermatochirurgiczny do usuwania znamion skórnych. Laseroterapia posiada wiele zastosowań w medycynie estetycznej i dermatologii, m.in. pomaga również wyeliminować tzw. napadowe czerwienienie się.

Pacjenci szukali zabiegu laserowe usuwanie zmian skórnych w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat laserowe usuwanie zmian skórnych