Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia Poznań

Lekarze wykonujący rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach.

lek. Henryk Grudniewicz

ortopeda, traumatolog

w Klinika Chirurgii Kolana Artros

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w Poznaniu na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 25 zł za rehabilitacja w porażeniu nerwu twarzowego natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 180 zł (rehabilitacja uroginekologiczna).

Ile kosztuje rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w innych miastach.

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Następstwa procesów chorobowych oraz skutki urazów, profilaktyka z tym związana i przywracanie sprawności człowieka to obszar rehabilitacji medycznej, z którym integralnie związana jest fizjoterapia. Dzięki diagnostyce, różnym technikom terapeutycznym oraz programowaniu leczenia, fizjoterapia umożliwia odzyskanie maksymalnej formy fizycznej, powrót do zdrowia oraz zapobiega nawrotom schorzeń.

Zdrowie fizyczne – gdzie najszybciej odzyskać formę?

Profesjonalną rehabilitację urazów sportowych, stanów przeciążeniowych oraz zmian zwyrodnieniowych i reumatycznych świadczy w ramach Gabinetu Rehabilitacji Medicus Jacek Federowicz. Oferta obejmuje indywidualne programy terapeutyczne wraz z rehabilitacją pooperacyjną, np. po rekonstrukcji więzadeł czy  endoprotezoplastyce. Na długiej liście zabiegów znajdziemy także m. in. galwanizację, magnetoterapię czy viofor jps system. Specjalista rehabilitacji swoją praktykę rozpoczął w 1985 r., prowadząc obecnie ścisłą współpracę z Kliniką Endomedical.

Jako pierwsze w Wielkopolsce, kompleksową diagnostykę oraz leczenie stóp realizuje Centrum Medyczne Stanley, zapewniając profesjonalną opiekę medyczną w zakresie ortopedii, neurologii, rehabilitacji i podologii. Dzięki najnowszemu wyposażeniu oraz nowoczesnym metodom terapeutycznym, specjaliści mogą świadczyć pełną rehabilitację w zakresie wielu schorzeń, zaczynając od kręgosłupa, przez schorzenia neurologiczne aż po rehabilitację sportową oraz kinezyterapie. Procedury poprzedza konsultacja i wyniki badań, na postawie których każdy pacjent otrzymuje indywidualny plan leczenia.

Programowanie terapii, fizjoterapia z kinezyterapią, masaż i diagnostyka to również zakres świadczeń Gabinetu Fizjoterapii i Rehabilitacji Medycznej Lux-Medica. Kompleksową pomoc w walce z bólem otrzymamy tu w zakresie m. in. zespołów przeciążeniowych i bólowych kręgosłupa oraz kończyn dolnych i górnych. Rehabilitacja ponadto obejmuje entezopatie, stany pourazowe narządu ruchu oraz pooperacyjne, a w zakresie oferty istnieje możliwości rehabilitacji domowej z dojazdem do pacjenta. Zespół medyczny tworzy mgr Mateusz Jezierski, fizjoterapeuta.

Stany związane z napięciem mięśniowym wskutek wytężonej pracy umysłowej, fizycznej czy stresu zmniejszymy korzystając z programu leczenia, jaki oferuje gabinet dr n. med. Ewy Kempki-Dobrej – Galenicus – Rehabilitacja i Fizjoterapia. Dyplomowany terapeuta manualny w modelu holistycznym, dyplomowany terapeuta Praskiej Szkoły Manualnej Medycyny Mięśniowo-Szkieletowej i członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii, w zakresie oferty realizuje diagnostykę funkcjonalną oraz rehabilitację nie tylko w ortopedii, ale także w neurologii, chorobach żył i tętnic czy w reumatologii. 

Z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutycznych możemy skorzystać w Gabinetach Fizjoterapii Novina, gdzie ponadto, obok tradycyjnych terapii indywidualnych, realizowane są zabiegi z zakresu terapii manualnej i z wykorzystaniem m. in. metody PNF, Kaltenborna-Evjenth’a czy McKenziego.  Zakres rehabilitacji obejmuje m. in. stany po udarach i choroby neurologiczne, terapię stawu skroniowo-żuchwowego czy terapię kobiet w ciąży i młodych mam. Programy lecznicze dedykowane są także urazom sportowym.

Całego człowieka, a nie tylko pojedyncze, wyizolowane objawy leczą specjaliści Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Body Medica. Anatomiczna korekcja powięzi wg. Typaldosa, techniki osteopatyczne, poizometryczna relaksacja, stretching oraz medyczny trening rehabilitacyjny to tylko kilka technik stosowanych w zakresie fizjoterapii, która dotyczy głównie tkanek miękkich, okołostawowych oraz stawów, za ich pośrednictwem wpływając na cały organizm. Osoby pragnące zadbać o ciało, mogą skorzystać z relaksacyjnych zabiegów masażu, łącząc je z indywidualnym programem dietetycznym oraz konsultacjami trenera personalnego.

Pacjenci szukali zabiegu rehabilitacja medyczna, fizjoterapia w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat rehabilitacja medyczna, fizjoterapia