Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Poznania. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie (231 km od Poznania) w cenie 2900 zł lub w SALUS Centrum Medyczne Kłodzko (220 km od Poznania) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 3900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Centrum Medyczne Suliga

Częstochowa, ul. Meliorantów 3 (231 km od Poznania)
8,4 / 10  •  Bardzo dobra  •  200 opinii

Zabieg i powrót do zdrowia przeszedł bez przeszkód. Obecnie oczekuję na pełną drożność nosa :) ~ Karol (Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, lek. Ryszard Suliga)

  • Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa od 2900 zł
  • Konsultacja laryngologiczna 200 zł

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 4 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 2900 zł w Centrum Medyczne Suliga, najwyższa to 6500 zł, natomiast średni koszt to 4700 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Poznania:

Posiadamy również ofertę w 6 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…