Podcięcie wędzidełka prącia Poznań

Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący podcięcie wędzidełka prącia w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa podcięcie wędzidełka prącia w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
dr n. med. Wojciech Cieślikowski

urolog

w Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

9,6 / 10
dr n. med. Piotr Cieśliński

urolog

w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

9,0 / 10

Podcięcie wędzidełka prącia Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury podcięcie wędzidełka prącia w 5 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 500 zł w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, najwyższa to 2400 zł, natomiast średni koszt to 1360 zł.

Ile kosztuje podcięcie wędzidełka prącia w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi podcięcie wędzidełka prącia w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny podcięcie wędzidełka prącia w innych miastach.

Podcięcie wędzidełka prącia w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Podcięcie wędzidełka prącia jest zabiegiem chirurgicznym, który może być wykonany w warunkach ambulatoryjnych. Jest on skierowany do mężczyzn, u których zbyt krótkie wędzidełko stanowi źródło dyskomfortu podczas współżycia seksualnego lub utrudnia zachowanie higieny okolic intymnych. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ pacjenci otrzymują znieczulenie miejscowe. Po nim należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Podcięcie wędzidełka prącia w poznańskich gabinetach

Pacjenci z problemem krótkiego wędzidełka prącia mogą zgłosić się do prywatnego Gabinetu Urologicznego w Poznaniu, gdzie pracuje urolog dr n. med. Roland Dadej, który zdawał Europejski Egzamin Specjalizacyjny z Urologii. Lekarz zajmuje się jeszcze zabiegami chirurgicznymi stulejki, a także urologicznymi badaniami diagnostycznymi, np. urodynamika, USG gruczołu krokowego. W leczeniu operacyjnym dr Dadej stosuje zarówno metody chirurgii klasycznej np. wyłuszczenie gruczolaka stercza, jak i endoskopowe np. przezskórna nefroskopia - PCN.

Usunięcie wędzidełka penisa jest możliwe w prywatnej lecznicy Certus, która otrzymała certyfikat w konsumenckim konkursie jakości usług "Najlepsze w Polsce" za całodobowe świadczenie usług medycznych. Ordynatorem oddziału urologicznego jest tu urolog dr Jerzy Kosmowski, który wykonuje także zabieg obrzezania. Oprócz tego urolodzy z Certus przeprowadzają operacje wodniaka jądra i zabiegi rozszerzania cewki moczowej. W ofercie Certus jest też leczenie laserowe prostaty.

Prof. Andrzej Jankowski z poznańskiego Gabinetu Chirurgii i Urologii dziecięcej zajmuje się leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego u dzieci. Lekarz jest autorem rozdziału "Stany naglące w chirurgii " w książce pt. "Neonatologia". Dr Jankowski przeprowadza między innymi zabiegi odklejania napletka u chłopców i zabiegi rozdzielania warg sromowych u dziewczynek. Rodzice mogą zapisać się do lekarza, gdy podejrzewają u dziecka żylaki powrózka nasiennego lub spodziectwo.

Podcięcie wędzidełka prącia, tzw. korekcja wędzidełka, jest w ofercie Specjalistycznego Gabinetu Urologicznego, gdzie pracuje urolog dr n. med. Piotr Cieśliński, posiadający tytuł Fellow of European Board of Urology (FEBU). Lekarz przeprowadza zabiegi w trybie chirurgii jednego dnia. W gabinecie możliwe jest też leczenie zaburzeń erekcji i leczenie nietrzymania moczu. Lekarz wykonuje również badania ultrasonograficzne, m.in. USG jąder.

Specjalista urolog dr Łukasz Wojnar, który należy do Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, wykonuje podcięcie wędzidełka napletka penisa. Pacjenci mogą zapisać się również do dr Andrzeja Antczaka, który prowadzi badania nad urologią onkologiczną. Lekarze przyjmują pacjentów w klinice ProfMedica w Poznaniu. Urolodzy diagnozują i leczą nowotwory jąder i prącia, a także przerost prostaty.

Urolog dr Tomasz Deja, który prowadzi prywatną Specjalistyczną Praktykę Lekarską i przyjmuje pacjentów w gabinecie prywatnym przy ul. Kościelnej, wykonuje plastykę skróconego wędzidełka. Lekarz należy do Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada też certyfikat ze szkolenia pt. "Diagnostyka ultrasonograficzna w urologii". Lekarz wykonuje zarówno zabiegi ambulatoryjne wędzidełka i napletka, jak i zabiegi operacyjne wymagające hospitalizacji, np. usunięcie pęcherza moczowego czy resekcja przezcewkowa prostaty (TUR-P). Do gabinetu mogą zgłosić się pacjenci z problemem niepłodności męskiej, ponieważ lekarz zajmuje się również diagnostyką andrologiczną. Dr Deja posługuje się językiem angielskim i niemieckim, dzięki czemu pacjenci zagraniczni mogą swobodnie skonsultować z nim swoje dolegliwości.

Pacjenci szukali zabiegu podcięcie wędzidełka prącia w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat podcięcie wędzidełka prącia

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…