lek. Mariusz Warchoł

lekarz chorób wewnętrznych

lek. Mariusz Warchoł lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. Mariusz Warchoł

Lekarz medycyny Mariusz Warchoł w 2005 roku ukończył uczelnię medyczną, uzyskując dyplom i prawo do wykonywania zawodu lekarza. W 2012 roku otrzymał specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych. Od tego momentu nieustannie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach. W obszarze jego zainteresowań medycznych znajduje się grupa chorób reumatycznych charakteryzująca się zmianami zapalnym w obrębie tkanki łącznej, spowodowanymi najczęściej reakcją autoimmunologiczną organizmu.

Lek. med. Mariusz Warchoł pracuje na co dzień na Oddziale Reumatologicznym Wielospecjalistycznego Szpitala w Nowej Soli.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Warchoł

Lekarz medycyny Mariusz Warchoł udziela porad i konsultacji oraz podejmuje się leczenia pacjentów borykających się ze schorzeniami reumatologicznymi. Oferuje swoją pomoc w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów oraz chorób zwyrodnieniowych stawów. W obszarze jego zainteresowań zawodowych znajduje się toczeń rumieniowaty układowy (SLE), twardzina układowa powodująca twardnienie skóry, guzkowe zapalenie tętnic, a także wiele innych schorzeń reumatologicznych.

Zdjęcia lek. Mariusz Warchoł

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Mariusz Warchoł