O specjaliście

Lek. med. Mateusz Zalewski to specjalista posiadający dużą wiedzę oraz umiejętności. W 2000 roku na Northwestern Business College w Chicago zdobył wykształcenie w zakresie asystenta medycznego. Następnie, w latach 2002-2006 studiował na Loyola University Chicago. Ukończył tam studia magisterskie na Wydziale Biologii. W roku 2004 wziął udział w programie stypendialnym, w ramach którego przez dwa miesiące przebywał we włoskim kampusie Loyola University Chicago – The John Felice Rome Center. W 2007 roku rozpoczął studia medyczne w języku angielskim na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2012 roku uzyskał pozytywny wynik Państwowego Egzaminu Lekarskiego, otrzymując tytuł lekarza medycyny.

Ponadto ukończył szereg kursów i szkoleń specjalistycznych o tematyce związanej z dziedziną pediatrii i ortopedii oraz z zaawansowanymi technikami wykonywania badań ultrasonograficznych.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobył w amerykańskich ośrodkach, pracując jako asystent medyczny w Dr. Kusz Health Center (Chicago, USA), podczas stażu klinicznego na Oddziale Pediatrii w McMaster University Medical Centre (Hamilton, Canada) oraz na Oddziale Gastroenterologii w St. Joseph’s Hospital (Hamilton, Kanada). Staż podyplomowy ukończył w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

Od 2012 do 2013 roku współpracował z Oddziałem Ortopedii Szpitala Ortopedycznego Ortopedicum w Krakowie jako lekarz rezydent ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a następnie rozpoczął pracę na Oddziale Ortopedii i Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Zalewski

Lek. med. Mateusz Zalewski specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu dysfunkcji i urazów tkanek miękkich, stawów i kości. Wśród licznych procedur diagnostycznych przeprowadzanych przez niego znajdują się precyzyjne badania ultrasonograficzne.

Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Mateusz Zalewski, wraz z cennikiem usług.

Ultramedica USG, Kraków

Ultramedica USG

Kraków, ul. Piłsudskiego 36
9,9 / 10   •   Znakomita   •  5738 opinii
lek. Mateusz Zalewski
lek. Mateusz Zalewski
Umów wizytę w Ultramedica USG:
 • Konsultacje

  Konsultacja ortopedyczna
  Wizyta, Konsultacja - Ortopeda Specjalista - pierwsza - 270 zł
  Wizyta, Konsultacja z USG - Ortopeda Specjalista - pierwsza wizyta zawiera badanie kliniczne wykonane przez Ortopedę i badanie USG - 370 zł
  Wizyta, Konsultacja - Ortopeda Specjalista - kontrola w trakcie leczenia - 210 zł Wizyta, Konsultacja z USG - Ortopeda Specjalista - kontrola w trakcie leczenia wizyta zawiera badanie kliniczne wykonane przez Ortopedę i badanie USG - 250 zł
  od 300 do 370 
 • Diagnostyka i badania


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Mateusz Zalewski.

Operacje i leczenie kolana

Operacje i leczenie kolana

Olga Szymkowiak - Autor Kliniki.pl

Olga Szymkowiak

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…