O specjaliście

Lek. Tomasz Solecki w 2003 roku ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Po odbyciu stażu podyplomowego w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w 2004 roku pozytywnie złożył Lekarski Egzamin Państwowy. W 2011 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W latach 2004-2011 był asystentem i wykładowcą w Collegium Medicum UJ w Krakowie. Następnie, w latach 2005-2013, obejmował stanowisko asystenta, a później starszego asystenta w Oddziale Klinicznym Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie. Od 2013 roku pracuje jako starszy asystent w Oddziale Klinicznym Ortopedii i Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest czynnym uczestnikiem, a także organizatorem międzynarodowych oraz krajowych konferencji naukowych i kursów z dziedziny ortopedii i traumatologii ruchu.

Doktor Solecki jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego (PTO), należy również do Polskiego Towarzystwa Chirurgii ręki (PTChR).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Solecki

Lek. Tomasz Solecki zajmuje się przeprowadzaniem szerokiego zakresu zabiegów z dziedziny ortopedii. Wykonuje badania USG (kończyn, biodra, barku oraz mięśni), przeszczepy komórek macierzystych, zabiegi artroskopowe, rekonstrukcje oraz operacje kończyn i stawów. W obrębie wykonywanych przez niego procedur znajduje się również chirurgia ręki (m.in. leczenie zespołu cieśni oraz przykurczu Dupuytrena). Doktor Solecki leczy zmiany degeneracyjne ścięgien, stany pourazowe, wykonuje transfery mięśniowe, a także leczy złamania.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Tomasz Solecki, wraz z cennikiem usług.

Ultramedica USG, Kraków

Ultramedica USG

Kraków, ul. Piłsudskiego 36
9,9 / 10   •   Znakomita   •  4894 opinii
lek. Tomasz Solecki
lek. Tomasz Solecki
Umów wizytę w Ultramedica USG:

  Publikacje

  Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Tomasz Solecki.

  Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

  Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

  Zuzanna Suliga - Autor Kliniki.pl

  Zuzanna Suliga

  Endoprotezoplastyka całkowita bezcementowa stawu biodrowego

  Endoprotezoplastyka całkowita bezcementowa stawu biodrowego

  Zuzanna Suliga - Autor Kliniki.pl

  Zuzanna Suliga

  USG stawu kolanowego

  USG stawu kolanowego

  Zuzanna Suliga - Autor Kliniki.pl

  Zuzanna Suliga

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…